Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË ME DEPOZIT POSHT

Add your review

L3,100

PISTOLETË ME DEPOZIT POSHT

Presioni i funksionimit: 7 bar / 101,5 psi
Kërkesa për ajër: 300 l / min // 11 cfm

SKU: 601569000 Tags: ,

L3,100

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË ME DEPOZIT POSHT

PISTOLETË ME DEPOZIT POSHT

Presioni i funksionimit: 7 bar / 101,5 psi
Kërkesa për ajër: 300 l / min // 11 cfm

Përshkrim

 • Armë për prishjen e rërës për heqjen e mbetjeve të ndryshkut dhe bojës në qoshe, në nyje dhe në sipërfaqe më të vogla
 • Për përdorim në të gjithë çelikun aktual, që do të thotë përdorim universal, ideal për zona të vogla
 • Grykë avioni e bërë nga çeliku i ngurtësuar për një jetë të gjatë shërbimi

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Presioni i funksionimit 7 bar / 101,5 psi
 • Kërkesa për ajër 300 l / min // 11 cfm
 • Pesha 0,55 kg / 1,2 l
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Kapak thithës metalik dhe hundë spërkatëse e ngurtësuar
 • EURO dhe ARO / Orion plug-in dalë 1/4 “
 • ARO / Orion Plug-in dalë 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË ME DEPOZIT POSHT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 650 IMPULS
TRAPAN SBE 650 IMPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LETËR ZMERILE SHIRIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR SE 18 LTX 4000
VIDIATOR SE 18 LTX 4000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK
SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK
PISTOLETË ME DEPOZIT POSHT
PISTOLETË ME DEPOZIT POSHT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart