Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË BOJE FSP 600

Add your review

L5,900

PISTOLETË BOJE FSP 600

Presioni i funksionimit: 4,5 bar / 65,3 psi
Kërkesa për ajër: 240 l / min // 9 cfm
Pesha: 0.6 kg / 1.3 l

SKU: 601575000 Tags: ,

L5,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË BOJE FSP 600

PISTOLETË BOJE FSP 600

Presioni i funksionimit: 4,5 bar / 65,3 psi
Kërkesa për ajër: 240 l / min // 9 cfm
Pesha: 0.6 kg / 1.3 l

Përshkrim

 • Rregullueshëm pafundësisht për spërkatje rrethore dhe të gjerë
 • Rregullimi i vëllimit të ajrit dhe bojës: aplikim i saktë, i barabartë dhe i lartë i bojës për rezultate të shkëlqyera

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Presioni i funksionimit4,5 bar / 65,3 psi
 • Kërkesa e ajrit240 l / min // 9 cfm
 • Pesha 0,6 kg / 1,3 l
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Enë plastike për rrjedhje, 0,6 l
 • Grykë Ø 1.5 mm
 • EURO dhe ARO / Orion plug-in dalë 1/4 “
 • ARO / Orion Plug-in dalë 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË BOJE FSP 600”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RRAFSHUES PLAN DH 330
RRAFSHUES PLAN DH 330
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 10
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO DRURI 8 COPË
KOMPLET ME PUNTO DRURI 8 COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart