Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LUÇIDUESE PE 15-20 RT

L45,900

LUÇIDUESE PE 15-20 RT

Për jastëk mbështetës deri në maksimum: 180 mm / 7 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1500 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 300 – 1900 rpm
Çift rrotullues: 18 Nm / 160 në bs
Fije bosht: M 14

SKU: 615200000 Tags: ,

L45,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LUÇIDUESE PE 15-20 RT

LUÇIDUESE PE 15-20 RT

Për jastëk mbështetës deri në maksimum: 180 mm / 7 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1500 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 300 – 1900 rpm
Çift rrotullues: 18 Nm / 160 në bs
Fije bosht: M 14

Përshkrim

 • Lustrues i fuqishëm për bluarje të imët dhe lustrim me shkëlqim të lartë të sipërfaqeve të pikturuara
 • Prodhueshmëria maksimale falë motorit të fuqishëm 1,500 Watt dhe trenit planetar me performancë të lartë
 • Elektronikë me valë të plota Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Vala e plotë me Thumbwheel: për të punuar me shpejtësi të personalizuar që i përshtaten materialit të aplikimit dhe shpejtësive që mbeten pothuajse konstante, madje edhe nën ngarkesë
 • Shkas i kontrollit të shpejtësisë me funksion bllokimi për fillimin e kontrolluar deri në shpejtësinë e parazgjedhur
 • Udhëzim optimal falë kapakut të gomuar të përparmë dhe zonës së hollë të dorezës për punë me lodhje të ulët
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Fillim elektronik i butë për fillimin e qetë
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Ndaloni automatikisht furçat e karbonit për të mbrojtur motorin

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Për jastëk mbështetës deri në maksimum180 mm / 7 “
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1500 W
 • Fuqia e daljes1000 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë 300 – 1900 rpm
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar1720 rpm
 • Çift rrotullues 18 Nm / 160 në bs
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.4 kg / 5.3 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Lustrim 1,6 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 79 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Doreza anësore
 • (dorëzuar pa jastëk mbështetës dhe jastëk lustrues)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: LUÇIDUESE PE 15-20 RT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LUÇIDUESE PE 15-20 RT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI P 4500 INOX
POMPË UJI P 4500 INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q
VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI SB-18-L-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX SB 12
VIDIATOR POWERMAXX SB 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q
VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE E DREJTË DG 700
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart