Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-QUICK

L49,500

VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-QUICK

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 55 Nm / 487 in-
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 110 Nm / 974 në bs
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 65 mm / 2 1/2 “

SKU: 602193500 Tags: ,

L49,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-QUICK

VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-QUICK

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 55 Nm / 487 in-
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 110 Nm / 974 në bs
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 65 mm / 2 1/2 ”

Përshkrim

 • Stërvitje / kaçavidë e fortë me fuqi maksimale për aplikime të kërkuara
 • Metabo Quick System: ndryshim i shpejtë i mbajtësit të bitëve dhe bitëve, për punë fleksibël
 • Modaliteti i përzgjedhur “impuls” për heqjen e vidave kokëfortë dhe për shpimin e pikave në sipërfaqe të lëmuara
 • Motor i fuqishëm me 4 pole Metabo për shpime të shpejtë dhe vidhosje me vidha
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Spindle me gropë gjashtëkëndore për copa kaçavidë për të punuar pa bllokim
 • Jakë (Ø 43 mm) për përdorim të gjithanshëm
 • Dritë pune e integruar për të ndriçuar zonën e kontaktit
 • Strehim ingranazhi i fortë prej gize për shpërndarje optimale të nxehtësisë dhe jetëgjatësi të shërbimit
 • Lidhësi i dobishëm i rripit dhe mbajtësi i bitit mund të fiksohen në anën e djathtë ose të majtë
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 4 Ah
 • Çift rrotullues maksimal – i butë 55 Nm / 487 in-
 • Çift rrotullues impulsi 60 Nm / 531 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë 110 Nm / 974 në bs
 • Çift rrotullues i rregullueshëm 1.5 – 24 Nm // 13 – 212 në l
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë shpues 65 mm / 2 1/2 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 500/0 – 1700 rpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 1/16 – 1/2 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 2.4 kg / 5.3 bs

Dridhje

 • Shpimi në metal2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Vidhja me vidë pa ndikim2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 80 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 91 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck me ndryshim të shpejtë
 • Kapëse rripi dhe kutia e bitit
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 4.0 Ah)
 • Karikues ASC 55 “AIR COOL”
 • metaBOX 145 L
 • Mbajtës bit i ndryshimit të shpejtë
 • Doreza anësore

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-QUICK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-QUICK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE RSEV 19-125 RT
ZMERILUESE RSEV 19-125 RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI HWW 4000/25 G
POMPË PRESIONI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR POWERMAXX BS 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 650
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart