Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË TAVOLINE TS 216

L91,900

SHARRË TAVOLINE TS 216

Lartësia maksimale e prerjes 90/45 °: 63/43 mm // 2 1/2 / 1 11/16 ”
Gjerësia maksimale e prerjes në gardhin e copëtimit: 425 mm / 16 3/4 ”
Teh sharre: 216 x 30 mm // 8 1/2 x 1.181 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1500 W

SKU: 600667000 Tags: ,

L91,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË TAVOLINE TS 216

SHARRË TAVOLINE TS 216

Lartësia maksimale e prerjes 90/45 °: 63/43 mm // 2 1/2 / 1 11/16 ”
Gjerësia maksimale e prerjes në gardhin e copëtimit: 425 mm / 16 3/4 ”
Teh sharre: 216 x 30 mm // 8 1/2 x 1.181 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1500 W

Përshkrim

 • Sharrë tryeze më e lehtë me funksion karrocë, gjithashtu e përshtatshme për transport me një dorë
 • Mbështetëse e integruar e bërë nga alumini i qëndrueshëm i hedhur në vdes (i patentuar): shpaloset për disa sekonda me mbështetës të sigurt
 • Shumë kompakt me mbajtëse të palosur për transport të rehatshëm dhe hapësirë ​​ruajtëse
 • Lartësia e dytë e punës për të punuar afër nivelit të tokës
 • Ndërtim kornizë tubular anti-përdredhës për kërkesat më të larta në vendin e ndërtimit dhe gjatë instalimeve
 • Kabllot dhe të gjithë përbërësit shtesë për transport mund të ruhen në zorrë
 • Motor i fuqishëm me mbrojtje elektronike nga mbingarkesa
 • Frena motorike për ndalim të shpejtë të tehut të sharrës në 3 sekonda
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Fillim i butë për jetë të gjatë shërbimi të motorit dhe makinës
 • Gardh i saktë i grisjes me fiksim të dyfishtë dhe fiksim të shpejtë
 • Pjerrësia e saktë e tehut përmes udhëzuesit të ingranazheve
 • Rivendosja automatike në 0 – 45 ° pas uljeve
 • Ndryshimi i lehtë i tehut me bllokimin e gishtit
 • Pykë ndarëse mund të ulet pa mjete për prerje të fshehura dhe transport
 • Zgjerimi i saktë, i zgjerueshëm i gjerësisë së tryezës për sipërfaqe ekstra të mëdha pune
 • Nxjerrja e pluhurit me dy porta për emetim të ulët pluhuri

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Përmasat 670 x 730 x 355 mm // 2.2 x 2.4 x 2.1 ft
 • Maks. sipërfaqja mbështetëse 780 x 930 mm // 30 1/2 x 36 1/2 “
 • Lartësia e punës850 / 355 mm // 33 1/2 / 14 “
 • Lartësia e prerjes 0 – 63 mm // 0 – 2 1/2 “
 • Lartësia maksimale e prerjes 90/45 ° 63/43 mm // 2 1/2 / 1 11/16 “
 • Gjerësia maksimale e prerjes në gardhin e copëtimit425 mm / 16 3/4 “
 • Gjerësia maksimale e materialit në gardhin e mitrës 165 mm / 6 1/2 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 5000 rpm
 • Shpejtësia e prerjes57 m / s / 187 ft / s
 • Teh sharre: 216 x 30 mm // 8 1/2 x 1,181 “
 • Diapazoni i kthyeshëm i tehut të sharrës-1.5 – 46.5 °
 • Tensioni kryesor i rrymës220 – 240 V
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1500 W
 • Pesha 28.5 kg / 62.8 bs
 • Gjatësia e kabllit 3 m / 10 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 89 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 102 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Teh sharre karabit me maja alternative të pjerrëta (30 dhëmbë)
 • Rip Gardh
 • Gardh Mitre
 • Zgjatja e gjatësisë së tryezës
 • Shtrirja e gjerësisë së tryezës (majtas)
 • Zgjatja e gjerësisë së tryezës (djathtas)
 • Njësia e nxjerrjes së çipave dhe pluhurit
 • Shkop shtytës
 • Qëndroj
 • Goma gome te forte

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË TAVOLINE TS 216”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK MHE 5
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBEV 1300-2
TRAPAN SBEV 1300-2 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NDRICUES PA 12 LED-USB
NDRICUES PA 12 LED-USB
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL-Q
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL-Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart