Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË RRETHORE KS-18-LTX-57

L59,500

SHARRË RRETHORE KS-18-LTX-57

Tensioni i baterisë: 18 V
Kapaciteti i paketës së baterisë: 2 x 8 Ah
Thellësia maksimale e prerjes në 90 °: 57 mm / 2 1/4 ”
Tehu i sharrës b x bosht: 165 x 20 mm // 6 1/2 x 5/8 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 4600 rpm

SKU: 601857810 Tags: ,

L59,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË RRETHORE KS-18-LTX-57

SHARRË RRETHORE KS-18-LTX-57

Tensioni i baterisë: 18 V
Kapaciteti i paketës së baterisë: 2 x 8 Ah
Thellësia maksimale e prerjes në 90 °: 57 mm / 2 1/4 ”
Tehu i sharrës b x bosht: 165 x 20 mm // 6 1/2 x 5/8 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 4600 rpm

Përshkrim

 • Sharrë e fuqishme, e lehtë, pa tela, për përdorim universal në vendet e ndërtimit
 • Pllaka bazë alumini mund të përdoret direkt në shinat udhëzuese të Metabo dhe prodhuesve të tjerë
 • Frenimi i shpejtë ndalon shpejt tehun e sharrës dhe përmirëson sigurinë
 • Prerjet e pjerrëta me kënd të saktë zbresin në 50 °, me pikën e dobishme të hapjes në 45 °
 • Pozicioni 0 ° i rregullueshëm përsëri për saktësinë më të lartë të prerjes
 • Tregues i qartë i prerjes për prerje precize pas prerjes fillestare
 • Dorezoni me një sipërfaqe të butë jo-rrëshqitëse për udhëzim të sigurt
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketës së baterisë LiHD
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 8 Ah
 • Diapazoni i kthyeshëm nga / në: ‌ 0 / + 50 °
 • Thellësia e rregullueshme e prerjes 0 – 57 mm // 0 – 2 1/4 “
 • Thellësia maksimale e prerjes në 90 ° 57 mm / 2 1/4 “
 • Thellësia maksimale e prerjes në 45 ° 43 mm / 1 11/16 “
 • Maks. thellësia e prerjes me shinën udhëzuese 52 mm / 2 1/16 “
 • Teh sharre b x vrimë 165 x 20 mm // 6 1/2 x 5/8 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 4600 rpm
 • Maks. shpejtësia e prerjes40 m / s / 129 ft / min
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 3.7 kg / 8.1 bs

Dridhje

 • Pllaka të sharrimit 2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 92 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 103 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Teh rrethore karabit (18 dhëmbë)
 • 2 paketa baterie LiHD (18 V / 8.0 Ah)
 • Karikues i shpejtë ASC 145 “AIR COOLED”
 • Karikues ASC 145 “AIR COOL”
 • metaBOX 340
 • Udhëzues paralel
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • Çelës gjashtëkëndësh

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: SHARRË RRETHORE KS-18-LTX-57

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË RRETHORE KS-18-LTX-57”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUSE AJRI RETHORE DSX 150
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PNEUMATIK ME AJËR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82
ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSE-1100
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSE-1100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 4000 M
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32
MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32
SHARRË RRETHORE KS-18-LTX-57
SHARRË RRETHORE KS-18-LTX-57
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart