Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

COMBO SET 2.3.2 18 V

L61,900

COMBO SET 2.3.2 18 V

 • Stërvitje / kaçavidë pa kabëll BS 18: stërvitje / kaçavidë kompakte e lehtë me dizajn jashtëzakonisht kompakt për përdorim të gjithanshëm
 • Dritë pune e integruar për të ndriçuar zonën e kontaktit
 • Çekiç Kombinimi pa tel KHA 18 LTX: Ndalesë e çekanit për shpime në modalitetin vetëm rrotullues dhe për vidhosje
 • Ndalesë rrotullimi për gdhendje
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt duhet që stërvitja të ndalet papritur
 • Paketat e baterisë me ekran të kapacitetit për të kontrolluar statusin e karikimit
 • Teknologji ultra-M për performancën më të lartë, karikim të butë efiçent, përdorim optimal të energjisë dhe jetë të gjatë shërbimi
 • Garanci 3-vjeçare e paketës së baterive falë teknologjisë Ultra-M
SKU: 685083000 Tags: ,

L61,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

COMBO SET 2.3.2 18 V

COMBO SET 2.3.2 18 V

 • Stërvitje / kaçavidë pa kabëll BS 18: stërvitje / kaçavidë kompakte e lehtë me dizajn jashtëzakonisht kompakt për përdorim të gjithanshëm
 • Dritë pune e integruar për të ndriçuar zonën e kontaktit
 • Çekiç Kombinimi pa tel KHA 18 LTX: Ndalesë e çekanit për shpime në modalitetin vetëm rrotullues dhe për vidhosje
 • Ndalesë rrotullimi për gdhendje
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt duhet që stërvitja të ndalet papritur
 • Paketat e baterisë me ekran të kapacitetit për të kontrolluar statusin e karikimit
 • Teknologji ultra-M për performancën më të lartë, karikim të butë efiçent, përdorim optimal të energjisë dhe jetë të gjatë shërbimi
 • Garanci 3-vjeçare e paketës së baterive falë teknologjisë Ultra-M

Të dhënat teknike

Karakteristikat

Karakteristikat KHA 18 LTX (600210890) Çekiç pa tel

 • Tensioni i baterisë18 V
 • Maks. energji me goditje të vetme (EPTA) 2.2 J
 • Shkalla maksimale e ndikimit4000 bpm
 • Beton shpues me shpime çekani 24 mm / 1 “
 • Masoneria me stërvitje me copa thelbësore 68 mm / 2 5/8 “
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë shpues 25 mm / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 1100 rpm
 • Mbajtës bitSDS-plus
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 3 kg / 6,6 lbs

Karakteristikat BS 18 (602207560) Stërvitje / Kaçavidë pa tel

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 2 Ah
 • Çift rrotullues maksimal – i butë24 Nm / 212 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë48 Nm / 425 in-
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 4,5 Nm // 4 – 40 in-lbs
 • Stërvitje Ø çelik 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë shpues 20 mm / 3/4 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 450/0 – 1600 rpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1 – 10 mm // 1/32 – 3/8 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1.3 kg / 2.9 bs

Vibration KHA 18 LTX (600210890) Çekiç pa tel

 • Beton shpues me çekan 15 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Daltë 13,7 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emision i zhurmës KHA 18 LTX (600210890) Çekiç pa tel

 • Niveli i presionit të tingullit 87 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 98 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)

Emisioni i zhurmës BS 18 (602207560) Stërvitje / Kaçavidë pa tel

 • Niveli i presionit të zërit 70 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 81 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Stërvitje pa tel / Kaçavidë BS 18, Bravë pa çelësa, Lidhëse rripi: Çekiç i kombinuar pa tel KHA 18 LTX, dorezë anësore e gomuar, udhëzues për thellësinë e stërvitjes, rrip bartjeje, 2 paketa baterie me fuqi (18 V / 2.0 Ah), karikues SC 30, plastikë Çantë Bartëse

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “COMBO SET 2.3.2 18 V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBEV 1100-2 S
TRAPAN SBEV 1300-2 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C
SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LETËR ZMERILE SHIRIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGSV-216-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK
ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart