Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NDRICUES PA 12 LED-USB

L5,500

NDRICUES PA 12 LED-USB

  • Përshtatës kompakt, me shumë funksione, mund të përdoret si ngarkues desktop, burim energjie dhe llambë
  • Lidhje e shpejtë USB për karikimin dhe funksionimin e pajisjeve USB (maksimumi i rrymës së karikimit 2 A)
  • Lidhje 12 volt për xhaketën e ngrohur Metabo
  • Funksionimi me të gjitha paketat me bateri Li-Power dhe LiHD me rrëshqitje 12 volt
SKU: 600298000 Tags: ,

L5,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

NDRICUES PA 12 LED-USB

NDRICUES PA 12 LED-USB

  • Përshtatës kompakt, me shumë funksione, mund të përdoret si ngarkues desktop, burim energjie dhe llambë
  • Lidhje e shpejtë USB për karikimin dhe funksionimin e pajisjeve USB (maksimumi i rrymës së karikimit 2 A)
  • Lidhje 12 volt për xhaketën e ngrohur Metabo
  • Funksionimi me të gjitha paketat me bateri Li-Power dhe LiHD me rrëshqitje 12 volt

Të dhënat teknike

Karakteristikat

Tensioni i baterisë12 V

Fusha e dorëzimit
  • pa paketim baterie, pa ngarkues

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NDRICUES PA 12 LED-USB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 600 HVLP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET PUNTO BETONI 4 COPË
KOMPLET PUNTO BETONI 4 COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI P 6000 INOX
POMPË UJI P 6000 INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32
MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 18
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart