Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR WEA 17-125 QUICK

L23,500

ELEKTROGUR WEA 17-125 QUICK

Rrota bluarëse Ø: 125 mm // 5 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1700 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 11000 rpm
Çift rrotullues: 3.7 Nm / 33 në bs

SKU: 600534000 Tags: ,

L23,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR WEA 17-125 QUICK

ELEKTROGUR WEA 17-125 QUICK

Rrota bluarëse Ø: 125 mm // 5 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1700 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 11000 rpm
Çift rrotullues: 3.7 Nm / 33 në bs

Përshkrim

 • Prodhimtaria maksimale: mulli me kënd 1,700 Watt me fuqinë e një mulli të madh dhe kompaktësinë e një të vogli për heqjen më të shpejtë të materialit në aplikimet industriale
 • Jetë më e gjatë shërbimi, më shumë energji: motori Metabo Marathon me mbrojtje nga pluhuri i patentuar, deri në 20% më shumë kapacitet të mbingarkesës dhe 50% më shumë çift rrotullues
 • Elektronika me valë të plota Tacho Constamatic (TC): përparim i shpejtë i punës me anë të shpejtësisë konstante nën ngarkesë
 • Pa mjet, ndryshim i shpejtë i diskut me prekjen e një butoni me Metabo M-Quick-System
 • Gardë e rregullueshme pa mjete; kthesë-provë
 • Doreza anësore me dridhje të ulët Metabo VibraTech (MVT)
 • Sistemi më i mirë anti-dridhje: ekuilibrues automatik i integruar për deri në 50% më pak dridhje të krahut të dorës, jetë më e gjatë e makinës dhe deri në dyfishin e jetës së rrotave bluarëse
 • Tufë sigurie mekanike Metabo S-automatike: minimizon kthimin në nivelin më të ulët kur disku bllokohet papritur – për sigurinë maksimale të përdoruesit dhe përparimin e shpejtë
 • Mbrojtja elektronike e mbingarkesës, mbrojtja e butë e fillimit dhe rifillimit
 • Strehimi i ingranazheve mund të hiqet, të rrotullohet në hapa 90 ° dhe të rivendoset për operacion ose prerje me dorën e majtë
 • Ndaloni automatikisht furçat e karbonit për të mbrojtur motorin

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Rrota bluarje Ø125 mm // 5 “
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1700 W
 • Fuqia e daljes1040 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë 11000 rpm
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar11000 rpm
 • Çift rrotullues 3.7 Nm / 33 në bs
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.5 kg / 5.5 l
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarje sipërfaqësore 4 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Bluarje me letër zmerile 3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 93 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 104 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Mbrojtëse
 • Doreza anësore e Metabo VibraTech (MVT)
 • Fllanxhë e brendshme e mbështetjes
 • Arrë me fllanxhë M-Quick

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR WEA 17-125 QUICK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI P 9000 G
POMPË UJI P 9000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STEB 80 QUICK
SHARRË VERTIKALE STEB 80 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PËRZJERËSE KOLLI RWEV 1200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-400-BL
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-400-BL
ELEKTROGUR WEA 17-125 QUICK
ELEKTROGUR WEA 17-125 QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart