Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KOMPLET ME MAJA 32 COPË

L2,500

KOMPLET ME MAJA 32 COPË

Përshkrim

 • Përbëhet nga: S 2 bit, L 25 mm
  (30 copë) PH 1 x 1, PH 2 x 2, PH 3 x 1; PZ 1 x 1, PZ 2 x 2, PZ 3 x 1; SL 3, SL 4, SL 5, SL 6
 • 1 secili nga H 3, H 4, H 5, H 6; T 10, T 15, T 20, T 25, T 27, T 30, T 40
 • për vida ndërhyrëse Torx: secila nga T 10, T 15, T 20, T 25, T 27, T 30, T 40
 • 1x përshtatës, 1x mbajtës magnetik bit i ndryshimit të shpejtë 65 mm
  përfshirë kapëse rripi e rregullueshme
 • Pjesë të bëra prej çeliku vanadium kromi (cilësi S2); bit me kodim të ngjyrave: për zbulimin më të shpejtë dhe më të thjeshtë të bitit të përshtatshëm; adaptor magnetik i ndryshimit të shpejtë; me adaptor për futje çelësash fole (adaptor çelës fole); kuti e fortë me cilësi të lartë në modelin e veçantë Metabo, me varëse të zgjatura të vrimave Euro
SKU: 626700000

L2,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KOMPLET ME MAJA 32 COPË

KOMPLET ME MAJA 32 COPË

Përshkrim

 • Përbëhet nga: S 2 bit, L 25 mm
  (30 copë) PH 1 x 1, PH 2 x 2, PH 3 x 1; PZ 1 x 1, PZ 2 x 2, PZ 3 x 1; SL 3, SL 4, SL 5, SL 6
 • 1 secili nga H 3, H 4, H 5, H 6; T 10, T 15, T 20, T 25, T 27, T 30, T 40
 • për vida ndërhyrëse Torx: secila nga T 10, T 15, T 20, T 25, T 27, T 30, T 40
 • 1x përshtatës, 1x mbajtës magnetik bit i ndryshimit të shpejtë 65 mm
  përfshirë kapëse rripi e rregullueshme
 • Pjesë të bëra prej çeliku vanadium kromi (cilësi S2); bit me kodim të ngjyrave: për zbulimin më të shpejtë dhe më të thjeshtë të bitit të përshtatshëm; adaptor magnetik i ndryshimit të shpejtë; me adaptor për futje çelësash fole (adaptor çelës fole); kuti e fortë me cilësi të lartë në modelin e veçantë Metabo, me varëse të zgjatura të vrimave Euro

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOMPLET ME MAJA 32 COPË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.6.1 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SE 4000 (PLLAKA GIPSI)
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
TRAPAN SBE 650
TRAPAN SBE 650
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TP 13000 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TP 13000 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart