Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK MHE 5

L79,900

MATRAPIK MHE 5

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 8.6 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 3000 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1300 W
Mbajtës bit: SDS-maks

SKU: 600688000 Tags: ,

L79,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK MHE 5

MATRAPIK MHE 5

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 8.6 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 3000 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1300 W
Mbajtës bit: SDS-maks

Përshkrim

 • Metabo VibraTech (MVT): sistem i integruar i amortizimit për të zvogëluar dridhjet në mënyrë që të mbrojë shëndetin e përdoruesit
 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Fala Wave për punë me materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara, të cilat qëndrojnë konstante nën ngarkesë
 • Thumbwheel për parazgjedhjen e shkallës së ndikimit
 • Fillim elektronik i butë për fillimin e qetë
 • Shpërndarja optimale e nxehtësisë dhe pesha e ulët falë strehimit të ingranazheve të magnezit
 • Çelës i mbyllur për gdhendje të rehatshme në punë të vazhdueshme
 • Ekran shërbimi, p.sh. për të treguar kur furça e karbonit duhet të zëvendësohet, dhe një LED që tregon tensionin e rrjetit
 • Doreza e përparme e rregullueshme mund të rrotullohet 360 ° dhe këndi të rregullohet për një pozicion optimal të punës

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Maks. energji me goditje të vetme (EPTA) 8.6 J
 • Shkalla maksimale e ndikimit 3000 bpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1300 W
 • Mbajtës bitSDS-maks
 • Pesha (pa kabllo rryme) 6.6 kg / 14.6 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Daltë 12,7 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 84 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 98 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K1.9 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Doreza e përparme
 • Këllëf plastik
 • Lubrifikant për fundin e fyellit të mjetit
 • Pastrues

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK MHE 5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 2644
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STEB 65 QUICK
SHARRË VERTIKALE STEB 65 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-IMPULS
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-IMPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8755
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 760
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart