Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRAPAN SBE 850-2

L19,500

TRAPAN SBE 850-2

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 850 W
Çift rrotullues maksimal: 36/14 Nm // 319/124 në bs
Murator me shpime: 20 mm / 25/32 ”
Beton shpues: 18 mm / 23/32 ”
Stërvitja Ø çeliku: 13/8 mm // 1/2 / 5/16 ”
Druri i butë me stërvitje: 40/25 mm // 1 9/16 / 1 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 1100/0 – 3100 rpm

SKU: 600782310 Tags: ,

L19,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRAPAN SBE 850-2

TRAPAN SBE 850-2

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 850 W
Çift rrotullues maksimal: 36/14 Nm // 319/124 në bs
Murator me shpime: 20 mm / 25/32 ”
Beton shpues: 18 mm / 23/32 ”
Stërvitja Ø çeliku: 13/8 mm // 1/2 / 5/16 ”
Druri i butë me stërvitje: 40/25 mm // 1 9/16 / 1 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 1100/0 – 3100 rpm

Përshkrim

 • Vario (V) -Elektronikë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Thumbwheel për Zgjedhjen e Shpejtësisë
 • Strehim ingranazhi i fortë prej gize për shpërndarje optimale të nxehtësisë dhe jetëgjatësi të shërbimit
 • Ura rrotulluese e furçave të karbonit për performancë maksimale edhe në funksionimin e akrepave të orës, p.sh. për heqjen e vidave kokëforta
 • Metabo Marathon-motor me mbrojtje nga pluhuri për jetë të gjatë shërbimi
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt nëse mjeti ndalet papritur
 • Rotacioni përpara dhe mbrapsht
 • Spindle me gropë gjashtëkëndore për copa kaçavidë për të punuar pa bllokim
 • Lidhës topi mbrojtës kabllor për lirinë optimale të lëvizjes kur punoni
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar850 W
 • Fuqia e daljes490 W
 • Çift rrotullues maksimal 36/14 Nm // 319/124 në bs
 • Murator stërvitje 20 mm / 25/32 “
 • Beton stërvitje 18 mm / 23/32 “
 • Stërvitja Ø çeliku 13/8 mm // 1/2 / 5/16 “
 • Druri i butë shpues 40/25 mm // 1 9/16 / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 1100/0 – 3100 rpm
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar 640/1800 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit58900 bpm
 • Ingranazhe2
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 1/16 – 1/2 “
 • Diametri i jakës 43 mm / 1 11/16 “
 • Spindle gisht me gropë gjashtëkëndor 6,35 mm / 1/4 “
 • Stërvitni fillin e gishtit1 / 2 “- 20 UNF
 • Lloji i fiksimit të Chuck-it
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.6 kg / 5.7 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Shpimi në metal4,2 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Betoni i shpimit me ndikim 17 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit103 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 114 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chucks të ingranuar
 • Udhëzues për thellësinë e shpimit
 • Këllëf plastik
 • metaBOX 145 L
 • Chuck Keys
 • dorezë anësore e veshur me gome

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRAPAN SBE 850-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT-BL
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q
VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 2644
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PËRZJERËSE KOLLI RWEV 1200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-254-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart