Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PËRZJERËSE KOLLI RWEV 1200

L29,500

PËRZJERËSE KOLLI RWEV 1200

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1200 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 590 rpm
Ingranazhe: 1
Maks. Sasia e rekomanduar e përzierjes: 40 l
Mbajtës bit: Fije femërore M 14

SKU: 614045180 Tags: ,

L29,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PËRZJERËSE KOLLI RWEV 1200

PËRZJERËSE KOLLI RWEV 1200

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1200 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 590 rpm
Ingranazhe: 1
Maks. Sasia e rekomanduar e përzierjes: 40 l
Mbajtës bit: Fije femërore M 14

Përshkrim

 • Përpjekje e vogël për të drejtuar trazuesin falë pozicionit të favorshëm ergonomikisht
 • Qoshet e gomës në strehim për mbrojtje efektive nga dëmtimi, ruajtja e sigurt dhe jo-rrëshqitja e mbështetur në një mur
 • Dalja kabllore anësore zvogëlon rrezikun e ndërprerjes së kabllit
 • Shkas i vazhdueshëm i kontrollit të shpejtësisë me mbulesë gome për të mbrojtur nga pluhuri dhe depozitat e papastërtisë
 • Mbulesa motorike e papërshkueshme nga uji për tu mbrojtur nga papastërtia, balta dhe uji i spërkatur
 • Fillim i butë elektronik për punë pa spërkatje
 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Fala Wave për punë me materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara, të cilat qëndrojnë konstante nën ngarkesë
 • Thumbwheel për zgjedhjen e shpejtësisë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1200 W
 • Fuqia e daljes580 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 590 rpm
 • Ingranazhe1
 • Diametri maksimal i vozitës nxitëse 140 mm / 5 1/2 “
 • Maks. sasia e rekomanduar e përzierjes 40 l
 • Mbajtës bit Fije femërore M 14
 • Diametri i jakës 43 mm / 1 11/16 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 3.4 kg / 7.5 l
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 85 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 96 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Lopata e trazuesit RS-R3 (Ø 140 mm)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PËRZJERËSE KOLLI RWEV 1200”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
lama-sharre-horizontale-dru-metale
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "POWER CUT"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 650 IMPULS
TRAPAN SBE 650 IMPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË TAVOLINE TS 36-18 LTX
SHARRË TAVOLINE TS 36-18 LTX
PËRZJERËSE KOLLI RWEV 1200
PËRZJERËSE KOLLI RWEV 1200
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart