Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK MHE 96

L99,900

MATRAPIK MHE 96

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 20 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 1950 bpm
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1600 W
Mbajtës bit: SDS-maks

SKU: 600396000 Tags: ,

L99,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK MHE 96

MATRAPIK MHE 96

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 20 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 1950 bpm
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1600 W
Mbajtës bit: SDS-maks

Përshkrim

 • Metabo VibraTech (MVT): sistem i integruar i amortizimit për të zvogëluar dridhjet në mënyrë që të mbrojë shëndetin e përdoruesit
 • Dizajn i gjatë për një pozicion pune të drejtë, prapa-miqësor kur kryeni punë në tokë
 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Fala Wave për punë me materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara, të cilat qëndrojnë konstante nën ngarkesë
 • Thumbwheel për parazgjedhjen e shkallës së ndikimit
 • Fillim elektronik i butë për fillimin e qetë
 • Strehim i fortë ingranazhi i hedhur me vdesin të fortë për shpërndarje dhe qëndrueshmëri optimale të nxehtësisë
 • Çelës i mbyllur për gdhendje të rehatshme në punë të vazhdueshme
 • Tregoni veshin për furçën e karbonit
 • Doreza e përparme e rregullueshme mund të rrotullohet 360 ° dhe këndi të rregullohet për një pozicion optimal të punës

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Maks. energji me goditje të vetme (EPTA) 20 J
 • Shkalla maksimale e ndikimit1950 bpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 1600 W
 • Mbajtës bitSDS-maks
 • Pesha (pa kabllo elektrike) 11 kg / 24,3 lbs
 • Gjatësia e kabllit 6 m / 20 ft

Dridhje

 • Daltë 11 m / s²
 • Pasiguria e matjes K2 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 91 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 102 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Doreza e përparme
 • Këllëf plastik
 • Lubrifikant për fundin e fyellit të mjetit
 • Pastrues

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK MHE 96”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 1000 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË BANGO BS 175
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 850-2
TRAPAN BEV 1300-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-254-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart