Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

RRAFSHUES PLAN DH 330

L112,900

RRAFSHUES PLAN DH 330

Trashësia e stolit të heqjes së çipave: 0 – 3 mm // 0 – 1/8 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1800 W

SKU: 0200033000 Tags: ,

L112,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

RRAFSHUES PLAN DH 330

RRAFSHUES PLAN DH 330

Trashësia e stolit të heqjes së çipave: 0 – 3 mm // 0 – 1/8 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1800 W

Përshkrim

 • Ideale për përdorim celular për shkak të peshës së ulët
 • Pajisjet e qëndrueshme për ushqimin uniform të pjesëve të punës
 • Rregullim i përshtatshëm i lartësisë me dorezë me fiksime
 • Vendosja e lehtë e lartësive të zakonshme të kalimit duke përdorur pikat e ndaljes
 • Motor i fuqishëm universal për makinë të fuqishme tërheqëse dhe madje edhe planifikim
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji
 • Rregullim i saktë i trashësisë për planifikim të shpejtë dhe të saktë
 • Tabelat e mëdha të furnizimit dhe daljes mbështesin bartjen e materialeve të gjata
 • Planifikimi i mekanizmit të mbylljes parandalon rregullimin e paqëllimtë të cilësimit të heqjes së çipit

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Përmasat 579 x 857 x 574 mm // 1,9 x 2,9 x 1,9 ft
 • Trashësia e stolit të heqjes së çipave 0 – 3 mm // 0 – 1/8 “
 • Tabela e trashësisë së materialit Alumini i hedhur / alumini i veçantë çeliku
 • Tabela e trashësisë L x W840 x 330 mm // 33 x 13 “
 • Lartësia / gjerësia e kalimit: 152/330 mm // 6/13 “
 • Shkalla e ushqimit 7 m / min / 16 ft / min
 • Diametri i boshtit të tehut 47 mm / 1 7/8 “
 • Numri i fletëve2
 • Revolucionet e boshtit të tehut 9800 rpm
 • Tensioni kryesor i rrymës220 – 240 V
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1800 W
 • Pesha35 kg / 77,2 lbs

Emetimi i zhurmës

 • Pasiguria e matjes K4 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • 2 thika të integruara të planifikimit të kthyeshëm HSS
 • Shkop shtytës
 • Grykë nxjerrëse

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “RRAFSHUES PLAN DH 330”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME LAMA VERTIKALE ASE-18-LTX
SHARRË ME LAMA VERTIKALE ASE-18-LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L
ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE H 16-500
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart