Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC

L25,900

ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC

Diametri i mbështetëses mbështetëse: 150 mm / 6 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 4200 – 11000 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 350 W
Diametri i orbitës: 2.8 / 6.2 mm / 1/8 / 1/4 “

SKU: 600129310 Tags: ,

L25,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC

ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC

Diametri i mbështetëses mbështetëse: 150 mm / 6 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 4200 – 11000 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 350 W
Diametri i orbitës: 2.8 / 6.2 mm / 1/8 / 1/4 ”

Përshkrim

 • Vendosja e rregulluar e patentuar e qarkut lëkundës “Duo”: Mund të vendoset në varësi të aplikimit për lëmim të imët ose heqje të lartë të stokut
 • Variospeed (V) Elektronikë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Thumbwheel për zgjedhjen e shpejtësisë
 • Nxitja turbo: lejon që të përdoren rezerva shtesë të energjisë për heqjen maksimale
 • Sistemi i kontrollit të energjisë: Pa gërvishtje kur vendosni makinerinë direkt në material me shpejtësi
 • Zonë e kapjes me sipërfaqe të butë që nuk rrëshqet
 • Dorezë anësore e lëvizshme
 • Kushineta me topa të papërshkueshëm nga pluhuri për jetëgjatësi të shërbimit të makinës
 • Strehim mbajtës i hedhur me gome alumini
 • Qese pluhuri tekstili e lehtë për tu zbrazur për të punuar pa pajisje nxjerrëse
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet
 • Jastëk zmerilimi me shumë vrima për nxjerrje efektive dhe jetë më të gjatë shërbimi të mjedisit lëmues

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Diametri i mbështetëses mbështetëse: 150 mm / 6 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë4200 – 11000 rpm
 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes350 W
 • Fuqia e daljes180 W
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar8500 rpm
 • Diametri i orbitës 2.8 / 6.2 mm / 1/8 / 1/4 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.2 kg / 5.3 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarje sipërfaqësore 7 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 82 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 93 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Jastëk lëmimi me grep dhe lak
 • Fishek grumbullimi pluhuri
 • 1 filtër i palosur
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • dorezë anësore e lëvizshme

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 760
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8755
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 18 LTX 150 QUICK
ELEKTROGUR W 18 LTX 150 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 600 LVLP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 4000 M
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart