Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË BOJE FSP 1000 S

Add your review

L6,800

PISTOLETË BOJE FSP 1000 S

Presioni i funksionimit: 4,5 bar / 65,3 psi
Kërkesa për ajër: 240 l / min // 9 cfm
Pesha: 0.7 kg / 1.5 bs

SKU: 601576000 Tags: ,

L6,800

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË BOJE FSP 1000 S

PISTOLETË BOJE FSP 1000 S

Presioni i funksionimit: 4,5 bar / 65,3 psi
Kërkesa për ajër: 240 l / min // 9 cfm
Pesha: 0.7 kg / 1.5 bs

Përshkrim

 • Rregullueshëm pafundësisht për spërkatje rrethore dhe të gjerë
 • Rregullimi i vëllimit të ajrit dhe bojës: aplikim i saktë, i barabartë dhe i lartë i bojës për rezultate të shkëlqyera

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Presioni i funksionimit 4,5 bar / 65,3 psi
 • Kërkesa e ajrit 240 l / min // 9 cfm
 • Pesha 0,7 kg / 1,5 bs
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Kapak thithës metalik 1 l
 • Grykë Ø 1.5 mm
 • EURO dhe ARO / Orion plug-in dalë 1/4 “
 • ARO / Orion Plug-in dalë 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË BOJE FSP 1000 S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX
ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 1100-125
ELEKTROGUR W 1100-125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK BHE 2644
PISTOLETË BOJE FSP 1000 S
PISTOLETË BOJE FSP 1000 S
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart