Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË BOJE FSP 600 LVLP

Add your review

L22,900

PISTOLETË BOJE FSP 600 LVLP

Presioni i funksionimit: 1.6 bar / 23.2 psi
Kërkesa për ajër: 136 l / min // 5 cfm
Pesha: 0.7 kg / 1.5 bs

SKU: 601578000 Tags: ,

L22,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË BOJE FSP 600 LVLP

PISTOLETË BOJE FSP 600 LVLP

Presioni i funksionimit: 1.6 bar / 23.2 psi
Kërkesa për ajër: 136 l / min // 5 cfm
Pesha: 0.7 kg / 1.5 bs

Përshkrim

 • LVLP (Presion i ulët i vëllimit të ulët): min. presion pune 0,7 bar në çezmën e grykës, shkalla e transferimit afërsisht 73%. Spërkatje e ulët, efikasitet maksimal transferimi me konsum shumë të ulët të ajrit
 • Rregullueshëm pafundësisht për spërkatje rrethore dhe të gjerë
 • Lehtë për tu pastruar, për saktësinë më të lartë dhe jetëgjatësinë e shërbimit
 • Paketimi i hundës i bërë nga çelik inox, i përshtatshëm për përdorim me materiale të tretshme në ujë dhe materiale që përmbajnë tretës

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Presioni i punës 1,6 bar / 23,2 psi
 • Kërkesa e ajrit136 l / min // 5 cfm
 • Pesha 0,7 kg / 1,5 bs
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Enë plastike për rrjedhje, 0,6 l
 • Filtri
 • Grykë Ø 1.3 mm
 • Furça pastruese
 • Çelësi i montimit
 • EURO dhe ARO / Orion plug-in dalë 1/4 “
 • ARO / Orion Plug-in dalë 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË BOJE FSP 600 LVLP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 65
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.3.4 18 V
COMBO SET 2.3.4 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 3185
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME SUPRINA KGT-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL
PISTOLETË BOJE FSP 600 LVLP
PISTOLETË BOJE FSP 600 LVLP
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart