Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZMERILUSE AJRI RETHORE DSX 150

Add your review

L15,900

ZMERILUSE AJRI RETHORE DSX 150

Pllaka bluarje Ø: 150 mm / 6 ”
Pika e punës: 5 mm / 3/16 ”
Shpejtësia (RPM): 12000 rpm

SKU: 601558000 Tags: ,

L15,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZMERILUSE AJRI RETHORE DSX 150

ZMERILUSE AJRI RETHORE DSX 150

Pllaka bluarje Ø: 150 mm / 6 ”
Pika e punës: 5 mm / 3/16 ”
Shpejtësia (RPM): 12000 rpm

Përshkrim

 • Strehim ergonomik, i izoluar dhe i lehtë, i bërë nga plastika e ndikuar nga ndikimi
 • Dimensione kompakte për funksionim të përshtatshëm me një dorë
 • Për bluarjen e sipërfaqeve të sheshta dhe të lakuara në një larmi materialesh të ndryshme
 • Kontroll shpejtësie pafundësisht i ndryshueshëm për të punuar me materiale të ndryshme
 • Dalja e ajrit e mbrojtur nga zëri për funksionimin e zvogëluar të zhurmës
 • I përshtatshëm për rërë / bluarje të lagësht dhe të thatë
 • Nxjerrja e veçantë: opsioni i lidhjes mm 25 mm në nxjerrjen e jashtme të pluhurit
 • Mbështetëse me 6 vrima Ø 150 mm me grep dhe lak për përdorimin e letrave me letër aktualisht të disponueshme

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Pllaka bluarje Ø150 mm / 6 “
 • Presioni i punës 6,2 bar / 90 psi
 • Kërkesa e ajrit550 l / min / 19 cfm
 • Goditje pune 5 mm / 3/16 “
 • Shpejtësia (RPM) 12000 rpm
 • Pesha 1 kg / 2.2 lbs
 • Dridhje
 • Bluarje sipërfaqësore 3.85 m / s²
 • Pasiguria e matjes K0.87 m / s²
 • Emetimi i zhurmës
 • Niveli i presionit të tingullit 87 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 98 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Hapësirë me nofulla të hapura
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • Shishe vaji
 • EURO dhe ARO / Orion plug-in dalë 1/4 “
 • ARO / Orion Plug-in 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMERILUSE AJRI RETHORE DSX 150”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PËRZJERËSE KOLLI RWEV 1200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL
VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË TAVOLINE TS 36-18 LTX
SHARRË TAVOLINE TS 36-18 LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL
VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT
ZMERILUSE AJRI RETHORE DSX 150
ZMERILUSE AJRI RETHORE DSX 150
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart