Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZMERILUESE MURI 5-225

L65,900

ZMERILUESE MURI 5-225

Diametri i diskut lëmues: 225 mm / 8 7/8 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 1000 – 1650 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 500 W

SKU: 600103000 Tags: ,

L65,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZMERILUESE MURI 5-225

ZMERILUESE MURI 5-225

Diametri i diskut lëmues: 225 mm / 8 7/8 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 1000 – 1650 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 500 W

Përshkrim

 • Për lëmimin e përshtatshëm të sipërfaqeve primare në mure ose tavane
 • Bilanci optimal kur punoni, pasi qendra e gravitetit të makinës nuk është në kokën e lëmuar
 • Teknologjia M-Clean: Nxjerrja efektive përmes kutisë së makinës për fleksibilitet maksimal të kokës së lëmuar
 • Përshtatja ideale e kokës fleksibël të lëmimit në sipërfaqe për rezultate të mira pune
 • Rezultatet optimale të nxjerrjes falë buzës së furçës të montuar në pranverë që përshtatet në sipërfaqe.
 • Vario-Constamatic (VC) -Elektronikë me valë të plotë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të aplikimit dhe shpejtësive që mbeten pothuajse konstante edhe nën ngarkesë
 • Pesha e ulët zvogëlon lodhjen kur punoni vazhdimisht
 • Doreza e dorezës së aluminit me formë ergonomike dhe doreza T për përdorim të rehatshëm në pozicione të ndryshme
 • Boshti i këmbimit i thjeshtë, i shpejtë dhe pa mjete mund të rregullohet direkt në vend nëse është e nevojshme
 • Vendosja e makinës poshtë pa ngërç të zorrës dhe kabllit
 • Me një gamë të gjerë mediash bluarjeje për çdo aplikim
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Diametri i diskut lëmues: 225 mm / 8 7/8 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 1000 – 1650 rpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar500 W
 • Fuqia e daljes270 W
 • Gjatësia e rregullueshme e makinës: 1,6 m // 61 7/32 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 3.8 kg / 8.38 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 157 1/2 “

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 2.5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 76 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 87 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Jastëk lëmimi (shumë i butë)
 • Shkurre bashkimi
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • Qese veglash
 • Fletë lëmimi me grep dhe lak me shumë vrima (1 secila nga P80, P100, P120, P150)
 • Bosht fleksibël (si zëvendësim)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: ZMERILUESE MURI 5-225

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMERILUESE MURI 5-225”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 1100-125
ELEKTROGUR W 1100-125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
POMPË UJI PRESIONI P 3300 G
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart