Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

HAPËSE KANALESH MFE 65

L125,000

HAPËSE KANALESH MFE 65

Thellësia e rregullueshme e prerjes: 20 – 65 mm // 3/4 – 2 1/2 ”
Gjerësitë e mundshme të brazdës: 9/11/17/23/29/33/37 mm / 1/8 / 11/32 / 21/32 / 1 1/8 / 1 1/4 / 1 1/2 / 1 5/8 ”
Disc prerës Ø: 230 mm / 9 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 2400 W
Pesha (pa kabllo rryme): 9,8 kg / 21,6 lbs

SKU: 600365000 Tags: ,

L125,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

HAPËSE KANALESH MFE 65

HAPËSE KANALESH MFE 65

Thellësia e rregullueshme e prerjes: 20 – 65 mm // 3/4 – 2 1/2 ”
Gjerësitë e mundshme të brazdës: 9/11/17/23/29/33/37 mm / 1/8 / 11/32 / 21/32 / 1 1/8 / 1 1/4 / 1 1/2 / 1 5/8 ”
Disc prerës Ø: 230 mm / 9 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 2400 W
Pesha (pa kabllo rryme): 9,8 kg / 21,6 lbs

Përshkrim

 • Ideale për instalimet sanitare për vendosjen e tubave të ujit dhe tubave nën suva me thellësi prerje deri në 65 mm
 • Gjerësia e kanalit dhe thellësia e prerjes mund të vendosen
 • Motori Metabo Marathon me mbrojtje nga pluhuri i patentuar për jetë të gjatë shërbimi
 • Mbrojtje elektronike nga mbingarkesa për jetë të gjatë shërbimi
 • Fillimi i kufizimit të rrymës parandalon aktivizimin e kyçjes gjatë fillimit
 • Mbrojtje elektronike e butë e fillimit dhe rifillimit për punë të sigurt
 • Sinjali LED informon për mbrojtjen nga mbingarkesa ose rindezja aktive
 • Punë e pastër, me pluhur të ulët me anë të lidhjes së një fshesë me korrent Metabo për të gjitha qëllimet
 • Metabo VibraTech (MVT): sistem i integruar i amortizimit për të zvogëluar dridhjet në mënyrë që të mbrojë shëndetin e përdoruesit
 • Gjithashtu i përshtatshëm për prerje me vetëm një disk prerës diamanti
 • Mbyllja elektronike e sigurisë së motorit për punë të sigurt në rast se disku ndalet papritur

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Thellësia e rregullueshme e prerjes 20 – 65 mm // 3/4 – 2 1/2 “
 • Gjerësitë e mundshme të brazdës: 9/11/17/23/29/33/37 mm / 1/8 / 11/32 / 21/32 / 1 1/8 / 1 1/4 / 1 1/2 / 1 5/8 “
 • Disc prerës Ø230 mm / 9 “
 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes2400 W
 • Fuqia e daljes1600 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë 6500 rpm
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar 4600 rpm
 • Çift rrotullues15 Nm / 133 në bs
 • Pesha (pa kabllo rryme) 9.8 kg / 21.6 l
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 101 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 112 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Unaza Spacer
 • Çelës kunji fytyre
 • Daltë ndjekje
 • Këllëf mbajtës metalik
 • Arrë fllanxhë
 • Doreza anësore

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “HAPËSE KANALESH MFE 65”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA
POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL
SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-254-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK
ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 850-2
TRAPAN BEV 1300-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË BANGO BS 175
HAPËSE KANALESH MFE 65
HAPËSE KANALESH MFE 65
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart