Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 3185

L14,900

ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 3185

Pllaka bazë: 92 x 184 mm (1/3 fletë)
Frekuenca orbitale pa ngarkesë: 8800 – 22300 opm
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 210 W

SKU: 600442000 Tags: ,

L14,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 3185

ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 3185

Pllaka bazë: 92 x 184 mm (1/3 fletë)
Frekuenca orbitale pa ngarkesë: 8800 – 22300 opm
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 210 W

Përshkrim

 • Zmerilues i lehtë dhe i dobishëm me ergonomi të përsosur
 • Përfundim i shkëlqyeshëm lëmues pa shënuar shenja dhe brazda, për një përfundim profesional të sipërfaqes
 • Zonë e kapjes me sipërfaqe të butë që nuk rrëshqet
 • Punë me dridhje të ulët falë funksionimit të qetë të funksionimit
 • Fllanxhë mbajtëse e hedhur prej alumini e fortë
 • Sistem i fortë fiksimi për lëmimin e letrës me ose pa mbërthyes grepi dhe lak
 • Vario (V) -Elektronikë për të punuar në frekuenca të personalizuara orbitale që i përshtaten materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Qese pluhuri tekstili e lehtë për tu zbrazur për të punuar pa pajisje nxjerrëse
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Pllaka bazë 92 x 184 mm (1/3 fletë)
 • Frekuenca orbitale pa ngarkesë 8800 – 22300 opm
 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes210 W
 • Fuqia e daljes 80 W
 • Frekuenca orbitale me ngarkesë nominale20400 opm
 • Diametri i orbitës 2 mm / 1/16 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 1.5 kg / 3.3 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarje sipërfaqësore 4 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 73 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 84 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Qese tekstili pluhuri

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 3185”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI PRESIONI P 2000 G
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 Q
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL
AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 1000 S
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 3185
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 3185
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart