Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8755

L23,500

KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8755

Maks. trashësia e prerjes: 20 mm / 3/4 ”
Gjatësia e prerjes: 55 cm / 22 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 560 W
SKU: 608755000 Tags: ,

L23,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8755

KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8755

Maks. trashësia e prerjes: 20 mm / 3/4 ”
Gjatësia e prerjes: 55 cm / 22 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 560 W

Përshkrim

 • Sistemi i patentuar i dorezës Metabo me ndërprerës shtesë për deri në 50% më shumë shtrirje dhe diapazon
 • Pesha e ulët shmang lodhjen kur punoni
 • Ndalesë e shpejtë mekanike e tehut të patentuar (në 0,05 sekonda) për siguri të përmirësuar
 • Blades me gjeometri të veçantë gjenerojnë më pak konsum dhe kështu japin 200% jetë më të gjatë shërbimi
 • Prerje e pastër falë dhëmbëve me tehe diamanti në të dy anët në këndin 30 °
 • Teh sigurie më i ulët për siguri të lartë në punë
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: Mbron blades dhe ingranazhet kur mbeturinat ose degët e mëdha ndalojnë tehu
 • Operacion i qëndrueshëm ndaj lodhjes për shkak të modelit ergonomik të dorezës së tipit të harkut dhe pozicionit optimal të qendrës së gravitetit
 • Vrapim shumë i qetë për shkak të teheve të prerjes që drejtohen në drejtim të kundërt
 • Udhëzime miqësore për përdorimin e shkarkimit të makinës në të gjitha situatat e punës
 • Servis i lehtë falë mbulesës së zëvendësimit të kabllos
 • Lehtësimi i sforcimit të kabllit parandalon shkyçjen pa dashje të lidhjes plug-in
 • Mbrojtësi i këmbëzës me ushqimin e degëzës mbron përdoruesin dhe ingranazhet nga kthimet prapa

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Maks. trashësia e prerjes: 20 mm / 3/4 “
 • Gjatësia e prerjes: 55 cm / 22 “
 • Pastrimi i tehut 34 mm / 1 3/8 “
 • Asnjë goditje (Pa ngarkesë) 3100 spm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 560 W
 • Pesha (pa kabllo energjie) 3.9 kg / 8.6 lbs
 • Gjatësia e kabllit 0.3 m / 1 ft

Dridhje

 • I papunë 3.5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 84 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 95 dB (A)
 • Pasiguria e matjes 3 dB(A)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8755”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET PUNTO BETONI 4 COPË
KOMPLET PUNTO BETONI 4 COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË PËR ZMERILUESE BANGO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LETËR ZMERILE SHIRIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË PORTATIVE TS 254
SHARRË PORTATIVE TS 254
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8755
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8755
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart