Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR W 1100-125

L9,900

ELEKTROGUR W 1100-125

Rrota bluarëse Ø: 125 mm // 5 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1100 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 12000 rpm
Çift rrotullues: 3,2 Nm / 28,3 in-lbs

SKU: 603614000 Tags: ,

L9,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR W 1100-125

ELEKTROGUR W 1100-125

Rrota bluarëse Ø: 125 mm // 5 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1100 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 12000 rpm
Çift rrotullues: 3,2 Nm / 28,3 in-lbs

Përshkrim

 • E fuqishme, universale dhe ekonomike: mulli i fuqishëm për kënd
 • Mulli i fortë dhe i fuqishëm këndor për përparim të shpejtë të punës
 • Gardë rezistente nga kthesat
 • Rinisni mbrojtjen pas ndërprerjes së energjisë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Rrota bluarje Ø125 mm // 5 “
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1100 W
 • Fuqia e daljes700 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë 12000 rpm
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar7000 rpm
 • Çift rrotullues 3,2 Nm / 28,3 in-lbs
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (pa kabllo elektrike) 2.1 kg / 4.6 l
 • Gjatësia e kabllit 2.5 m / 8 ft

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 7,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Bluarje me letër zmerile 2,2 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 88 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 99 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Mbrojtëse
 • Doreza anësore
 • Rasta me kunj të rrafshët
 • Fllanxhë e brendshme e mbështetjes
 • Arrë me dy vrima

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR W 1100-125”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 3250
MATRAPIK KHE 3250
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL
AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STEB 70 QUICK
SHARRË VERTIKALE STEB 70 QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart