Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100

L39,500

SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100

Tensioni i baterisë: 18 V
Druri i thellësisë së prerjes: 100 mm / 4 ”
Goditje në punë: 550 – 2800 rpm

SKU: 601002800 Tags: ,

L39,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100

SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100

Tensioni i baterisë: 18 V
Druri i thellësisë së prerjes: 100 mm / 4 ”
Goditje në punë: 550 – 2800 rpm

Përshkrim

 • Jashtëzakonisht i dobishëm për shkak të madhësisë së vogël të dorezës dhe sipërfaqes së kapjes së butë
 • Sharrja e saktë dhe e përputhur me materialin për shkak të shkallës së ndryshueshme të goditjes, goditjes së lavjerrësit dhe udhëzimit të fletës së sharrës me shtrirje të ulët me mbështetjen e pranverës
 • Metabo “Quick” për ndërrimin e fletëve të sharrës pa mjete dhe me nxjerrje automatike
 • Funksioni i fryrjes së rrojës së zgjedhshme siguron pamje të lirë të vijës së prerjes
 • Paketat e baterisë me ekran të kapacitetit për të kontrolluar statusin e karikimit
 • Teknologjia Ultra-M: performanca më e lartë, karikimi i butë dhe 3 vjet garanci në paketën e baterisë.

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketës së baterisë LiHD
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 4 Ah
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Druri i thellësisë së prerjes: 100 mm / 4 “
 • Thellësia e prerjes NF metal 25 mm / 1 “
 • Çeliku i fletës së thellësisë së prerjes: 10 mm / 3/8 “
 • Diapazoni i kthyeshëm nga / në: – 45 / + 45 °
 • Nivelet e goditjes së lavjerrësit4
 • Goditje në punë boshe550 – 2800 rpm
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 2.4 kg / 5.3 bs

Dridhje

 • Sharrja e drurit8.8 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Metali i sharrimit11.8 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 83 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 94 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Grykë nxjerrëse
 • Teh bashkim pjesësh figure
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • 2 paketa baterie LiHD (18 V / 4.0 Ah)
 • Karikues ASC 55 “AIR COOL”
 • Këllëf plastik
 • Xham mbrojtës
 • Pllaka mbrojtëse e çipave

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL
SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 65
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q
VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 32
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-L
SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100
SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart