Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRAPAN SBE 650 IMPULS

L12,500

TRAPAN SBE 650 IMPULS

Fuqia nominale e hyrjes: 650 W
Çift rrotullues maksimal: 9 Nm // 80 in-lbs
Murator me shpime: 16 mm / 5/8 ”
Beton shpues: 14 mm / 9/16 ”
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm // 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 30 mm // 1 3/16 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 2800 rpm

SKU: 600672000 Tags: ,

L12,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRAPAN SBE 650 IMPULS

TRAPAN SBE 650 IMPULS

Fuqia nominale e hyrjes: 650 W
Çift rrotullues maksimal: 9 Nm // 80 in-lbs
Murator me shpime: 16 mm / 5/8 ”
Beton shpues: 14 mm / 9/16 ”
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm // 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 30 mm // 1 3/16 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 2800 rpm

Përshkrim

 • Vario (V) -Elektronikë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Thumbwheel për Zgjedhjen e Shpejtësisë
 • Modaliteti i përzgjedhur “impuls” për heqjen e vidave kokëfortë dhe për shpimin e pikave në sipërfaqe të lëmuara
 • Rotacioni përpara dhe mbrapsht
 • Spindle me gropë gjashtëkëndore për copa kaçavidë për të punuar pa bllokim

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar650 W
 • Fuqia e daljes320 W
 • Çift rrotullues maksimal 9 Nm // 80 in-lbs
 • Murator stërvitje 16 mm / 5/8 “
 • Beton shpues 14 mm / 9/16 “
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm // 1/2 “
 • Druri i butë shpues 30 mm // 1 3/16 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 2800 rpm
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar1500 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit44800 bpm
 • Ingranazhe1
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 1/16 – 1/2 “
 • Diametri i jakës 43 mm / 1 11/16 “
 • Spindle gisht me gropë gjashtëkëndor 6,35 mm / 1/4 “
 • Stërvitni fillin e gishtit1 / 2 “- 20 UNF
 • Lloji i fiksimit të Chuck-it
 • Pesha (pa kabllo rryme) 1.8 kg / 3.97 lbs
 • Gjatësia e kabllit2.5 m / 8 ft

Dridhje

 • Shpimi në metal5,8 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Betoni i shpimit me ndikim24.4 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 91 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 102 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Futuro Plus pa çelësa
 • Doreza anësore
 • Udhëzues për thellësinë e shpimit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRAPAN SBE 650 IMPULS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DOREZË KRIKETI ME AJËR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI HWW 3300/25 G
POMPË PRESIONI HWW 3300/25 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK MHE 96
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
TRAPAN SBE 650
TRAPAN SBE 650
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart