Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTRIK DORE ULA 12 LED

L6,900

ELEKTRIK DORE ULA 12 LED

 • Llambë e fuqishme portative LED për ndriçim uniform, të ndritshëm të zonës së punës
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Ndriçim shumë i mirë falë Power-LED me performancë të lartë
 • Koka e llambës mund të anohet dhe të mbyllet në 12 pozicione
SKU: 600788000 Tags: ,

L6,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTRIK DORE ULA 12 LED

ELEKTRIK DORE ULA 12 LED

 • Llambë e fuqishme portative LED për ndriçim uniform, të ndritshëm të zonës së punës
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Ndriçim shumë i mirë falë Power-LED me performancë të lartë
 • Koka e llambës mund të anohet dhe të mbyllet në 12 pozicione

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Tensioni i baterisë12 V
 • Maks. fluks ndriçues210 lm
 • Maks. koha e funksionimit për karikimin e baterisë 12 V / 2.0 Ah: 6.2 orë / 12 V / LiHD 4.0 Ah: 12.4 orë
 • Pesha (pa paketim baterie) 0,3 kg / 0,7 lbs
Fusha e dorëzimit
 • pa paketim baterie,
 • pa ngarkues

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTRIK DORE ULA 12 LED”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GOMINË PËR FLEX 125 MM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HAPËSE KANALESH MFE 65
HAPËSE KANALESH MFE 65
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAVOLIN PLAN RRAFSHIMI
TAVOLIN PLAN RRAFSHIMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-BL-I
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-BL-I
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGS 315 PLUS
TRONKATRICE KGS 315 PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER
VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart