Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

COMBO SET 2.4.2 18 V

L56,900

COMBO SET 2.4.2 18 V

 • Goditje çekiç pa tel SB 18 LT: mekanizëm çekiç me performancë të lartë për rezultate më të mira
 • Mulli kabllor pa kabëll W 18 LTX 125 Shpejtë: motor i fortë dhe rezistent ndaj konsumit
 • Sistemi shumëfunksional i monitorimit për të mbrojtur makinerinë dhe paketën e baterisë
 • Teknologji e patentuar AIR COOLED për karikim të shpejtë dhe jetë të gjatë shërbimi
 • Paketa baterie të forta me ekran kapaciteti për të kontrolluar statusin e karikimit
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
SKU: 685039000 Tags: ,

L56,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

COMBO SET 2.4.2 18 V

COMBO SET 2.4.2 18 V

 • Goditje çekiç pa tel SB 18 LT: mekanizëm çekiç me performancë të lartë për rezultate më të mira
 • Mulli kabllor pa kabëll W 18 LTX 125 Shpejtë: motor i fortë dhe rezistent ndaj konsumit
 • Sistemi shumëfunksional i monitorimit për të mbrojtur makinerinë dhe paketën e baterisë
 • Teknologji e patentuar AIR COOLED për karikim të shpejtë dhe jetë të gjatë shërbimi
 • Paketa baterie të forta me ekran kapaciteti për të kontrolluar statusin e karikimit
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
Fusha e dorëzimit
 • Stërvitje me çekan pa kabëll SB 18 LT,
 • mulli me kënd pa tel W 18 LTX 125 i shpejtë,
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 4.0 Ah),
 • karikues ASC 55, metaBOX 165 L

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “COMBO SET 2.4.2 18 V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS BASIC
VIDIATOR ME BATERI BS BASIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER
VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "POWER CUT"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100
SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart