Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK

L36,500

ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK

Rrota bluarëse Ø: 230 mm // 9 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 2600 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 6600 rpm
Çift rrotullues: 18 Nm / 160 në bs

SKU: 606476000 Tags: ,

L36,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK

ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK

Rrota bluarëse Ø: 230 mm // 9 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 2600 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 6600 rpm
Çift rrotullues: 18 Nm / 160 në bs

Përshkrim

 • Motori Metabo Marathon me mbrojtje nga pluhuri i patentuar për jetë të gjatë shërbimi
 • Mbyllja elektronike e sigurisë: zvogëlon goditjen nëse disku ndalet papritur – për siguri të lartë të përdoruesit
 • Dridhjet e reduktuara për punë me lodhje të ulët falë sistemit të amortizimit Metabo VibraTech (MVT) dhe Auto-balancuesit të integruar
 • Doreza e rradhës së pasme dhe doreza anësore mund të montohen në 3 pozicione për pozicionin optimal të dorezës edhe gjatë prerjes
 • Metabo Quick për ndryshimin e diskut pa mjete me anë të një arre me mbyllje të shpejtë
 • Mbrojtës i rregullueshëm pa mjete; kthesë-provë
 • Fillimi i kufizimit të rrymës parandalon aktivizimin e kyçjes gjatë fillimit
 • Mbrojtja elektronike e mbingarkesës dhe mbrojtja e rindezjes
 • Çelësi i sigurisë Metabo parandalon fillimin e paqëllimtë
 • Ndaloni automatikisht furçat e karbonit për të mbrojtur motorin

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Rrota bluarje 30230 mm // 9 “
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar2600 W
 • Fuqia e daljes1800 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë6600 rpm
 • Revolucionet në ngarkesën nominale4800 rpm
 • Rrotullues Çift 18 Nm / 160 në bs
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (pa kabllo elektrike) 6,4 kg / 14,1 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 3.9 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 94 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 105 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Mbrojtëse
 • Doreza anësore e Metabo VibraTech (MVT)
 • Fllanxhë e brendshme e mbështetjes
 • Arrë me mbyllje të shpejtë

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LUÇIDUESE PE 15-25 SET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK
SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL
VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart