Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DISK DRURI “POWER CUT”

DISK DRURI “POWER CUT”

Përshkrim

 • Për prerje të trashë dhe gjysëm të imët me ushqim të vazhdueshëm. Ideale për makinat me shpejtësi të lartë ushqimi / konsum të ulët të energjisë
 • Rezultate të mira të prerjes për prerje të drejta në dru të fortë
 • Pjesërisht i përshtatshëm për ndërtimin e drurit me thonjtë dhe mbetjet e betonit
 • Në dru të veshur ose përbërës të tjerë, vetëm cilësia e prerjes së trashë është e mundur

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DISK DRURI “POWER CUT”

DISK DRURI “POWER CUT”

Përshkrim

 • Për prerje të trashë dhe gjysëm të imët me ushqim të vazhdueshëm. Ideale për makinat me shpejtësi të lartë ushqimi / konsum të ulët të energjisë
 • Rezultate të mira të prerjes për prerje të drejta në dru të fortë
 • Pjesërisht i përshtatshëm për ndërtimin e drurit me thonjtë dhe mbetjet e betonit
 • Në dru të veshur ose përbërës të tjerë, vetëm cilësia e prerjes së trashë është e mundur

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Diametri x gjerësia e prerjes x vrima 315 x 1.8 x 30 mm
 • Materiali CV
 • Numri i dhëmbëve56
 • Forma e dhëmbitKV
 • Trashësia e tehut prej çeliku 1,8 mm
 • I përshtatshëm përTKHS 315
 • PaketimiKutia e kartonit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DISK DRURI “POWER CUT””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 65
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE HE 20-600
AJËRNGROHËSE HE 20-600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR ME VAKUM ASR
ASPIRATOR ME VAKUM ASR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR SE 18 LTX 6000
VIDIATOR SE 18 LTX 6000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart