Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRAPAN MAGNETIK MAG 32

L129,500

TRAPAN MAGNETIK MAG 32

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1000 W
Maks. stërvitje ill me stërvitje bërthamë: 32 mm / 1 1/4 ”
Maks. stërvitje Ø me stërvitje spirale: 13 mm / 1/2 ”
Thellësia maksimale e shpimit: 50 mm / 2 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 700 rpm
Mbajtës bit: Boshti Weldon 19 mm (3/4 “)
Maks. forca mbajtëse magnetike: 12250 N

SKU: 600635500 Tags: ,

L129,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRAPAN MAGNETIK MAG 32

TRAPAN MAGNETIK MAG 32

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1000 W
Maks. stërvitje ill me stërvitje bërthamë: 32 mm / 1 1/4 ”
Maks. stërvitje Ø me stërvitje spirale: 13 mm / 1/2 ”
Thellësia maksimale e shpimit: 50 mm / 2 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 700 rpm
Mbajtës bit: Boshti Weldon 19 mm (3/4 “)
Maks. forca mbajtëse magnetike: 12250 N

Përshkrim

 • Goditje e madhe, prandaj e përshtatshme për përdorimin e stërvitjeve kryesore, stërvitjeve spirale dhe lavamanëve
 • Baza magnetike me fuqi të lartë mbajtëse lejon të punojë në sipërfaqe vertikale dhe sipër
 • Motor i fortë maratonë Metabo me instalime elektrike të brendshme për jetë të gjatë shërbimi
 • Kontejner i integruar ftohës për ftohje të brendshme me dozë të lehtë të shpimit të bërthamës
 • Dritë LED e ndritshme për rreshtim të lehtë në kushte të dobëta të dritës
 • Mbrojtja nga swarf mund të rregullohet pa mjete dhe mbron përdoruesin nga asfaltat metalike dhe kontaktet e veglave
 • Qarku mbrojtës fillon motorin vetëm nëse magneti është aktivizuar
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Rrëshqitje e mbyllur për ndryshim të rehatshëm të mjetit
 • Dorezë për bartje dhe ngritje të lehtë
 • Kabëll elektrik rezistent (5 m) me qefin gome

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1000 W
 • Fuqia e daljes520 W
 • Maks. stërvitje Ø me stërvitje thelbësore 32 mm / 1 1/4 “
 • Maks. stërvitje Ø me stërvitje spirale 13 mm / 1/2 “
 • Thellësia maksimale e shpimit: 50 mm / 2 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 700 rpm
 • Revolucionet në ngarkesën nominale450 rpm
 • Mbajtës bit Bit bosht Weldon 19 mm (3/4 “)
 • Pesha 11,9 kg / 26,2 lbs
 • Gjatësia e kabllit 5 m / 16 ft
 • Çift rrotullues 50 Nm // 443 në bs
 • Maks. thellësia e furnizimit 160 mm / 6 5/16 “
 • Maks. forca magnetike e mbajtjes12250 N
 • Përmasat e bazës së magnetit 90 x 189 mm // 3 9/16 x 7 1/2 “
 • Transporti i lartësisë pozicioni më i ulët343 mm / 13 1/2 “
 • Transporti i lartësisë pozicioni më i lartë490 mm / 19 9/32 “

Dridhje

 • Shpimi në metal2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 85 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 98 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Pika nxjerrëse 75 mm
 • Gardë mbrojtëse nga swarf
 • Rasti i transportit
 • Rrip sigurie
 • Çelës fole gjashtëkëndësh SW 4

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRAPAN MAGNETIK MAG 32”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPËSE PNEUMATIKE DKNG 40/50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "POWER CUT"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK UHE 2660-2 QUICK
MATRAPIK KHE 2860 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI HWW 3500/25
POMPË PRESIONI HWW 3500/25
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart