Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK KHE 76

L99,900

MATRAPIK KHE 76

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 11.9 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 2735 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1500 W
Beton shpues me shpime çekani: 50 mm / 2 ”
Mbajtës bit: SDS-maks

SKU: 600341000 Tags: ,

L99,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK KHE 76

MATRAPIK KHE 76

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 11.9 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 2735 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1500 W
Beton shpues me shpime çekani: 50 mm / 2 ”
Mbajtës bit: SDS-maks

Përshkrim

 • Çekiç i kombinuar me 2 funksione: shpimi i çekanit dhe gdhendja
 • Thithësi i dridhjeve Metabo VibraTech (MVT): masa anti-dridhje e montuar në pranverë zvogëlon dridhjet me më shumë se 30%
 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Fala Wave për punë me materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara, të cilat qëndrojnë konstante nën ngarkesë
 • Vendosja opsionale e zvogëlimit të ndikimit 30% për të punuar me materiale më të butë
 • Fillim i butë elektronik për shpime precize në vend
 • Shpërndarja optimale e nxehtësisë dhe pesha e ulët falë strehimit të ingranazheve të magnezit
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt duhet që stërvitja të ndalet papritur
 • Ekran shërbimi, p.sh. për të treguar kur furça e karbonit duhet të zëvendësohet, dhe një LED që tregon tensionin e rrjetit
 • Çelës i mbyllur për punë të rehatshme në funksion të vazhdueshëm
 • Doreza anësore Metabo VibraTech (MVT) për amortizimin e dridhjeve për të mbrojtur shëndetin e përdoruesit

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Maks. energji me goditje të vetme (EPTA) 11.9 J
 • Shkalla maksimale e ndikimit 2735 bpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1500 W
 • Beton shpues dr me shpime çekani 50 mm / 2 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 300 rpm
 • Mbajtës bitSDS-maks
 • Diametri i jakës 66 mm / 2 19/32 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 8.4 kg / 18.5 lbs
 • Gjatësia e kabllit 6 m / 20 ft

Dridhje

 • Beton shpues me çekan9,7 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Daltë 9,7 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 96 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 107 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Doreza anësore e Metabo VibraTech (MVT)
 • Këllëf plastik
 • Lubrifikant për fundin e fyellit të mjetit
 • Pastrues

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK KHE 76”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME MAJA 32 COPË
KOMPLET ME MAJA 32 COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 850-2
TRAPAN BEV 1300-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK BHE 2644
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.16 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.16 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL-Q
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL-Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL
VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart