Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK PNEUMATIK ME AJËR

Add your review

L10,900

MATRAPIK PNEUMATIK ME AJËR DMH 30 SET

Mbajtës bit: Bosht gjashtëkëndësh 10 mm
Shkalla e ndikimit: 3000 bpm

SKU: 604115500 Tags: ,

L10,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK PNEUMATIK ME AJËR DMH 30 SET

MATRAPIK PNEUMATIK ME AJËR DMH 30 SET

Mbajtës bit: Bosht gjashtëkëndësh 10 mm
Shkalla e ndikimit: 3000 bpm

Përshkrim

 • Çekiç i lehtë dhe i dobishëm copëtues
 • I përshtatshëm për punë ndërtimore në murature, tulla, beton gazuar
 • Ideale për heqjen e suvasë dhe pllakave dhe punën e lehta mortising
 • Udhëzuesi i shkarkimit miqësor ndaj përdoruesit përmes dorezës shmang turbulencën e pluhurit në zonën e punës
 • Dorezë e gomuar për funksionim ergonomik dhe pa lodhje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Presioni i punës 6,2 bar // 90 psi
 • Kërkesa e ajrit280 l / min / 10 cfm
 • Mbajtës bit Bit bosht gjashtëkëndësh 10 mm
 • Shkalla e ndikimit 3000 bpm
 • Pesha2 kg / 4.4 bs

Dridhje

 • Daltë 8.48 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Emetimi i zhurmës
 • Niveli i presionit të tingullit103 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 114 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Grykë gete 10 mm dhe kapëse gete sipas ISO 11148
 • 4 dalta
 • Pranvera e shpejtë e pirgut
 • Këllëf plastik
 • Shishe vaji
 • ARO / Orion Plug-in dalë 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK PNEUMATIK ME AJËR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL
VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI HWW 9000/100 G
POMPË PRESIONI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË PORTATIVE TS 254
SHARRË PORTATIVE TS 254
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C
SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI HWW 3500/25
POMPË PRESIONI HWW 3500/25
MATRAPIK PNEUMATIK ME AJËR
MATRAPIK PNEUMATIK ME AJËR
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart