Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË BOJE FSP 600 HVLP

Add your review

L19,800

PISTOLETË BOJE FSP 600 HVLP

Presioni i funksionimit: 2 bar / 29 psi
Kërkesa për ajër: 170 l / min // 6 cfm
Pesha: 0.7 kg / 1.5 bs

SKU: 601577000 Tags: ,

L19,800

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË BOJE FSP 600 HVLP

PISTOLETË BOJE FSP 600 HVLP

Presioni i funksionimit: 2 bar / 29 psi
Kërkesa për ajër: 170 l / min // 6 cfm
Pesha: 0.7 kg / 1.5 bs

Përshkrim

 • HVLP (Vëllim i lartë, Presion i ulët): min. presion pune 0,7 bar në çezmën e grykës, shpejtësia e transferimit afërsisht 70%. Spërkatje e ulët, efikasitet maksimal transferimi me konsum të ulët të ajrit
 • Rregullueshëm pafundësisht për spërkatje rrethore dhe të gjerë
 • Lehtë për tu pastruar, për saktësinë më të lartë dhe jetëgjatësinë e shërbimit
 • Paketimi i hundës i bërë nga çelik inox, i përshtatshëm për përdorim me materiale të tretshme në ujë dhe materiale që përmbajnë tretës

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Presioni i funksionimit2 bar / 29 psi
 • Kërkesa e ajrit170 l / min // 6 cfm
 • Pesha 0,7 kg / 1,5 bs
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Enë plastike për rrjedhje, 0,6 l
 • Filtri
 • Grykë Ø 1.3 mm
 • Furça pastruese
 • Çelësi i montimit
 • EURO dhe ARO / Orion plug-in dalë 1/4 “
 • ARO / Orion Plug-in dalë 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË BOJE FSP 600 HVLP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBEV 1300-2 S
TRAPAN SBEV 1300-2 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 4000 M
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 18 LTX 150 QUICK
ELEKTROGUR W 18 LTX 150 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSE-1100
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSE-1100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC"
PISTOLETË BOJE FSP 600 HVLP
PISTOLETË BOJE FSP 600 HVLP
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart