Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË DADICEKESH DSSW 930-1/2″

Add your review

L22,500

PISTOLETË DADICEKESH DSSW 930-1/2″

Mbajtës sheshi: 1/2 ”
Çift rrotullues maksimal: 650 Nm / 480 ft
Maks. çift rrotullues çlodhës: 980 Nm / 730 ft

SKU: 601549000 Tags: ,

L22,500


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË DADICEKESH DSSW 930-1/2″

PISTOLETË DADICEKESH DSSW 930-1/2″

Mbajtës sheshi: 1/2 ”
Çift rrotullues maksimal: 650 Nm / 480 ft
Maks. çift rrotullues çlodhës: 980 Nm / 730 ft

Përshkrim

 • Për shtrëngimin e bulonave të rrotave të makinës, për punën e montimit dhe riparimet. Përdorimi universal
 • Praktik dhe i lehtë për funksionim të lehtë edhe në vende të vështira për tu arritur
 • Strehim i përbërë ergonomik: izolim jo-shqip dhe dridhje të ulët për punë të rehatshme
 • Ndërrimi ergonomik përpara / prapa me një funksionim të përshtatshëm me një dorë
 • Udhëzuesi i shkarkimit miqësor ndaj përdoruesit përmes dorezës shmang turbulencën e pluhurit në zonën e punës
 • Çift rrotullues mund të vendoset në 3 nivele për aplikime të ndryshme shtrëngimi
 • Çekiç binjak i qëndrueshëm

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Presioni i punës 6,2 bar / 90 psi
 • Kërkesa e ajrit 9 l / s / 19 cfm
 • Mbajtës sheshi1 / 2 “
 • Çift rrotullues maksimal 650 Nm / 480 ft
 • Maks. çift rrotullues çlodhës980 Nm / 730 ft
 • Pesha 1,8 kg / 4 lbs

Dridhje

 • Vidhja me ndikim 4.8 m / s²
 • Pasiguria e matjes K0.97 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 88 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 99 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Grykë gete 10 mm dhe kapëse gete sipas ISO 11148
 • Shishe vaji
 • ARO / Orion Plug-in 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË DADICEKESH DSSW 930-1/2″”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 1000 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STAB-18-LTX-100
SHARRË VERTIKALE STAB-18-LTX-100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STEB 80 QUICK
SHARRË VERTIKALE STEB 80 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8745
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK PËR CARJE 120X20X20 MM
PISTOLETË DADICEKESH DSSW 930-1/2″
PISTOLETË DADICEKESH DSSW 930-1/2″
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart