Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK UHEV 2860-2 QUICK

L35,000

MATRAPIK UHEV 2860-2 QUICK

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 3.4 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 4500 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1100 W
Beton shpues me shpime çekiçi: 28 mm / 1 3/32 ”
Mbajtës bit: SDS-plus

SKU: 600713500 Tags: ,

L35,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK UHEV 2860-2 QUICK

MATRAPIK UHEV 2860-2 QUICK

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 3.4 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 4500 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1100 W
Beton shpues me shpime çekiçi: 28 mm / 1 3/32 ”
Mbajtës bit: SDS-plus

Përshkrim

 • Çekiç shumë me 4 funksione: shpim çekiç, shpim pa ndikim në dy shpejtësi dhe gdhendje
 • Metabo Quick: ndryshim i shpejtë midis bllokimit të çekanit SDS Plus dhe bllokimit pa çelës për shpime në dru dhe metal
 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Fala Wave për punë me materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara, të cilat qëndrojnë konstante nën ngarkesë
 • Thumbwheel për parazgjedhjen e shpejtësisë dhe shkallës së ndikimit
 • Njësi ingranazhi me dy shpejtësi: dy shpejtësi shpimi për shpime efektive në dru dhe metal
 • Metabo Marathon-motor me mbrojtje nga pluhuri për jetë të gjatë shërbimi
 • Veprim çekiçi me performancë të lartë, i montuar saktësisht në një strehë të bërë nga aliazh alumini: jetëgjatë dhe e fortë
 • Ergonomi e përsosur falë qendrës së gravitetit që është afër dorës dhe konturit të optimizuar të dorezës
 • Çelësi i poshtëm i mbrojtur nga dëmtimi dhe pluhuri
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt duhet që stërvitja të ndalet papritur
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Çelës i mbyllur për punë të rehatshme në funksion të vazhdueshëm
 • Lidhës topi mbrojtës kabllor për lirinë optimale të lëvizjes kur punoni
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Maks. energji me goditje të vetme (EPTA) 3.4 J
 • Shkalla maksimale e ndikimit4500 bpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1100 W
 • Beton shpues me shpime çekiçi 28 mm / 1 3/32 “
 • Masoneria me stërvitje me copa thelbësore 68 mm / 2 11/16 “
 • Stërvitja Ø çeliku 13/6 mm // 1/2 / 1/4 “
 • Druri i butë shpues /35 / 30 mm // 1 3/8 / 1 3/16 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 900/0 – 2100 rpm
 • Revolucionet në ngarkesën nominale900 / 2100 rpm
 • Mbajtës bitSDS-plus
 • Diametri i jakës: 50 mm / 1 31/32 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 3.3 kg / 7.4 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Shpimi në metal4,3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Beton shpues me çekan 13,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Daltë 7,2 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 90 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 99 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Shtrëngues çekani për vegla me fund të kunjit SDS-plus
 • Udhëzues për thellësinë e shpimit
 • metaBOX 145 L
 • Bravë pa çelës për mjetet me fyell cilindrik
 • dorezë anësore e veshur me gome

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: MATRAPIK UHEV 2860-2 QUICK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK UHEV 2860-2 QUICK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8755
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 780-2
TRAPAN SBEV 1300-2 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË PËR ZMERILUESE BANGO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart