Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZMERILUESE SXE 3150

L15,900

ZMERILUESE SXE 3150

Diametri i mbështetëses mbështetëse: 150 mm / 6 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 4000 – 12000 rpm
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 310 W
Diametri i orbitës: 3 mm / 1/8 “

SKU: 600444000 Tags: ,

L15,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZMERILUESE SXE 3150

ZMERILUESE SXE 3150

Diametri i mbështetëses mbështetëse: 150 mm / 6 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 4000 – 12000 rpm
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 310 W
Diametri i orbitës: 3 mm / 1/8 ”

Përshkrim

 • Zmerilues i lehtë dhe i dobishëm me ergonomi të përsosur
 • Variospeed (V) Elektronikë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Zonë e kapjes me sipërfaqe të butë që nuk rrëshqet
 • Strehim mbajtës i hedhur me gome alumini
 • Punë me dridhje të ulët falë funksionimit të qetë të punës
 • Qese pluhuri tekstili e lehtë për tu zbrazur për të punuar pa pajisje nxjerrëse
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet
 • Jastëk zmerilimi me shumë vrima për nxjerrje efektive dhe jetë më të gjatë shërbimi të mjedisit lëmues

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Diametri i mbështetëses mbështetëse: 150 mm / 6 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë4000 – 12000 rpm
 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes310 W
 • Fuqia e daljes140 W
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar8400 rpm
 • Diametri i orbitës 3 mm / 1/8 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 1.6 kg / 3.3 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 5,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Lustrim 8,2 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 80 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 91 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Jastëk lëmues “multi-vrimë” me grep dhe lak
 • Çelës gjashtëkëndësh
 •  Qese tekstili pluhuri

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMERILUESE SXE 3150”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4350
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4350
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 650 IMPULS
TRAPAN SBE 650 IMPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PËRZJERËSE KOLLI RWEV 1200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 650
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK
ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart