Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125

L29,900

ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125

Lloji i paketimit të baterisë: LiHD
Tensioni i baterisë: 18 V
Rrota bluarëse Ø: 125 mm / 5 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 8000 rpm
Fije bosht: M 14

SKU: 601306660 Tags: ,

L29,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125

ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125

Lloji i paketimit të baterisë: LiHD
Tensioni i baterisë: 18 V
Rrota bluarëse Ø: 125 mm / 5 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 8000 rpm
Fije bosht: M 14

Përshkrim

 • Koka e ingranazheve jashtëzakonisht e sheshtë lejon punën në kënde akute deri në 43 °
 • Projektim kompakt për heqjen e shpejtë të skorjeve të saldimit, ndryshkut ose bojës në vende të ngushta p.sh. konstruksionet e kornizave
 • Lodhje e ulët duke punuar edhe në shtresat e saldimit në vende të vështira për t’u arritur, falë dorezës së hollë
 • Motor i fortë për jetë të gjatë shërbimi
 • Metabo Quick për ndryshimin e diskut pa mjete me anë të një arre me mbyllje të shpejtë
 • Mbrojtës i rregullueshëm pa mjete; kthesë-provë
 • Paketa e baterisë mund të kthehet për të punuar më mirë në vende të vështira për t’u arritur
 • Filtri i ndara i pluhurit mbron motorin nga grimcat e trasha
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Fillim elektronik i butë për fillimin e qetë
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërrimit të baterisë
 • Paketë baterish LiHD për performancë maksimale, kohë të zgjatur jashtëzakonisht të gjatë dhe jetëgjatësi
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketës së baterisë LiHD
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 5,5 Ah
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Këndi minimal i arritshëm43 °
 • Rrota bluarje Ø125 mm / 5 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë8000 rpm
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 3 kg / 6,6 lbs

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 4,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Bluarje me letër zmerile 2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 83 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 94 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • 5 disqe me përplasje Flexiamant Super Convex (125 mm; P60)
 • Arrë me mbyllje të shpejtë
 • Doreza anësore
 • Filtri për mbrojtjen e pluhurit
 • 2 paketa baterie LiHD (18 V / 5,5 Ah)
 • Karikues i shpejtë ASC 145 “AIR COOLED”
 • Karikues ASC 145 “AIR COOL”
 • metaBOX 165 L
 • Mbrojtëse
 • Fllanxhë e brendshme e mbështetjes

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 850-2
TRAPAN BEV 1300-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RRAFSHUES PLAN DH 330
RRAFSHUES PLAN DH 330
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125
ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart