Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASPIRATOR VAKUMI INOX ASA-30-L-PC

L32,500

ASPIRATOR VAKUMI INOX ASA-30-L-PC

Prodhimi i ajrit maks .:3600 l / min / 127 cfm
Vakumi: 210 hPa (mbar) / 3 psi
Vëllimi i kontejnerit: 30 l / 8 gal

SKU: 602015000 Tags: ,

L32,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASPIRATOR VAKUMI INOX ASA-30-L-PC

ASPIRATOR VAKUMI INOX ASA-30-L-PC

Prodhimi i ajrit maks .:3600 l / min / 127 cfm
Vakumi: 210 hPa (mbar) / 3 psi
Vëllimi i kontejnerit: 30 l / 8 gal

Përshkrim

 • Fshirës fshesë kompakte për lëngje dhe trupa të thatë me regjistrim komercial
 • Ideale për përdorim celular për shkak të peshës së ulët dhe ndërtimit kompakt
 • Për nxjerrjen nga veglat elektrike dhe pastrimin e vendeve të ndërtimit, punëtorive etj.
 • Fole elektrike për një vegël elektrike për përdorimin automatik të fillimit / mbylljes së fshesës me korrent
 • PressClean: pastrim manual i filtrit duke përdorur rrjedhje të fortë të ajrit duke aktivizuar çelësin në njësinë e nxjerrjes gjatë pushimeve
 • Mbrojtja e përdoruesit: çertifikuar në përputhje me standardin e BE-së për pluhurin e klasës L
 • Mbyllja automatike kur pastroni lëngjet pasi të keni arritur nivelin maksimal të mbushjes
 • Me funksion të integruar goditjeje për fryrje, tharje dhe nxjerrje të ajrit të shkarkimit
 • Enë prej çeliku të pandryshkshëm me cilësi të lartë rezistente ndaj korrozionit
 • Kllapa e kabllove dhe zorrës për transport praktik
 • Rasti praktik i aksesorit dhe zona e magazinimit

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Prodhimi i ajrit maks. 3600 l / min / 127 cfm
 • Vakum210 hPa (mbar) / 3 psi
 • Sipërfaqja e filtrit 3000 cm² / 465 sq. Inç
 • Fuqia e hyrjes maks. 1250 W
 • Vëllimi i kontejnerit 30 l / 8 gal
 • Tub thithës Ø32 mm / 1 1/4 “
 • Gjatësia e zorrës 3.5 m / 11 ft
 • Pesha 9.6 kg / 21.2 lbs
 • Gjatësia e kabllit 7,5 m / 25 ft
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in dalë 3/8 “
 • Grykë gete 10 mm dhe kapëse gete sipas ISO 11148
 • Shishe vaji
 • ARO / Orion Plug-in dalë 3/8 “
 • ISO plug-in dalë 3/8 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASPIRATOR VAKUMI INOX ASA-30-L-PC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKESH ME AJËR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 2660 QUICK
MATRAPIK KHE 2860 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.4.2 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.3.4 18 V
COMBO SET 2.3.4 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RRAFSHUES PLAN DH 330
RRAFSHUES PLAN DH 330
ASPIRATOR VAKUMI INOX ASA-30-L-PC
ASPIRATOR VAKUMI INOX ASA-30-L-PC
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart