Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRONKATRICE KGSV-216-M

L32,500

TRONKATRICE KGSV-216-M

Gjerësia maksimale e prerjes 90 ° / 45 °: 305/205 mm // 12/8 1/16 ”
Thellësia maksimale e prerjes në 90 ° / 45 °: 65/36 mm // 2 9/16 / 1 13/32 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar S1 100%: 1200 W
Fuqia hyrëse e vlerësuar S6 20%: 1500 W

SKU: 619260000 Tags: ,

L32,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRONKATRICE KGSV-216-M

TRONKATRICE KGSV-216-M

Gjerësia maksimale e prerjes 90 ° / 45 °: 305/205 mm // 12/8 1/16 ”
Thellësia maksimale e prerjes në 90 ° / 45 °: 65/36 mm // 2 9/16 / 1 13/32 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar S1 100%: 1200 W
Fuqia hyrëse e vlerësuar S6 20%: 1500 W

Përshkrim

 • Funksion rrëshqitës për pjesë të gjera të punës.
 • Pesha e lehtë kompakte, e përshtatshme edhe për transport me një dorë
 • Dizajn i fortë prej alumini i hedhur në vdes për kërkesat më të larta
 • Transport i lehtë falë dorezave të dizajnuara ergonomikisht dhe bllokimit të kokës së sharrës
 • Nxjerrja efektive e pluhurit përmes lugës së integruar të pluhurit
 • Vendosja e shpejtë dhe precize e këndeve të zakonshëm duke përdorur pikat e ndaljes
 • Lazer për shfaqjen e saktë të vijës prerëse (furnizohet me rrjetin elektrik, nuk kërkohen bateri)
 • Zgjatjet e rregullueshme dhe të zgjatshme të gjerësisë së tryezës, të lëvizshme për të vendosur panele të gjata, pllaka etj
 • Dritë e ndritshme e punës LED për ndriçimin e vijës së prerjes (me energji elektrike, nuk kërkohen bateri)
 • Rrëshqitje profilesh të larta të gardhit të pasmë për sharrim të sigurt
 • Shtrëngues materiali për fiksimin e sigurt të pjesës së punës nga lart ose nga përpara
 • Udhëzues për thellësinë për krijimin e lehtë të brazdave
 • Koka e sharrës mund të jetë e prirur në të majtë, me një hapësirë ​​shtesë këndi për uljet
 • Të gjitha shkallët dhe elementët e funksionimit janë të dukshme nga pozicioni i punës dhe mund të funksionojnë në mënyrë intuitive
 • Ndryshimi i lehtë i tehut me anë të bllokimit të gishtit: Nuk kërkohet çmontim i mbrojtësit të lavjerrësit

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Përmasat760 x 475 x 340 mm // 2.5 x 1.6 x 1.1 ft
 • Sipërfaqja mbështetëse345 x 730 mm
 • Gjerësia maksimale e prerjes 90 ° / 45 ° 305/205 mm // 12/8 1/16 “
 • Thellësia maksimale e prerjes në 90 ° / 45 ° 65/36 mm // 2 9/16 / 1 13/32 “
 • Kapaciteti i prerjes 90 ° / 90 ° 305 x 65 mm // 12 x 2 1/2 “
 • Kapaciteti i prerjes 45 ° / 45 ° 205 x 36 mm // 8 1/16 x 1 13/32 “
 • Vendosja e rrotullës majtas / djathtas47 / 47 °
 • Tehu i sharrës anon majtas / djathtas47 / 2 °
 • Teh sharre: 216 x 30 mm // 8 1/2 x 1,181 “
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar S1 100% 1200 W
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar S6 20% 1500 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë 5000 rpm
 • Revolucionet në ngarkesën e vlerësuar3750 rpm
 • Shpejtësia e prerjes57 m / s // 187 ft / s
 • Pesha 13.5 kg / 29.8 lbs
 • Gjatësia e kabllit 2 m / 7 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 97 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 104 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Teh sharre karabit (40 dhëmbë)
 • Morsetë materiali
 • Mjet për ndryshimin e tehut të sharrës
 • Mbështjellës kabllosh
 • Çantë për mbledhjen e çipave
 • 2 Zgjatjet e gjatësisë së tryezës
 • Udhëzues për gjatësinë

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRONKATRICE KGSV-216-M”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L
ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.3.4 18 V
COMBO SET 2.3.4 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FREZË VERTIKALE OF-E-1229 SIGNAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 850-2
TRAPAN SBEV 1300-2 S
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart