Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 4000 M

L69,000

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 4000 M

Fuqia nominale e hyrjes: 750 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 3800 l / h / 1004 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 55 m / 180 ft
Thellësia maksimale e zhytjes: 20 m / 65.6 ft

SKU: 0250400055 Tags: ,

L69,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 4000 M

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 4000 M

Fuqia nominale e hyrjes: 750 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 3800 l / h / 1004 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 55 m / 180 ft
Thellësia maksimale e zhytjes: 20 m / 65.6 ft

Përshkrim

 • Veçanërisht i përshtatshëm për thellësi të mëdha, si në puset dhe puset e puseve
 • Për ujitje në kopsht dhe pompimin e ujërave nëntokësore, si dhe pompimin, pompimin bosh, pompimin e thatë dhe qarkullimin e ujit të pastër
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Valvula kontrolluese e integruar parandalon funksionimin e thatë të pompës kur ajo është e fikur, duke mundësuar një proces të shkurtër të rindezjes
 • Koka e fortë e pompës me futjen e fijeve prej bronzi dhe vrimat fiksuese për litarin e kullimit
 • Pajisja e funksionimit të pompës me 7 nivele për aftësi veçanërisht të lartë të pompës
 • I përshtatshëm për pusetat me shpime prej 100 mm (4 “)
 • Strehim pompë i bërë nga çelik inox dhe plastikë rezistente ndaj ndikimit
 • Kabllo lidhëse 22m për më shumë thellësi zhytjeje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 750 W
 • Shkalla maksimale e dorëzimit 3800 l / h / 1004 gal / h
 • Lartësia maksimale e dorëzimit55 m / 180 ft
 • Presioni maksimal: 5,5 bar / 79,8 psi
 • Thellësia maksimale e zhytjes 20 m / 65,6 ft
 • Fije femërore për shkarkimin e portit 1 “
 • Mbështetja e pompës Çelik / plastik
 • Diametri i pompës 98 mm
 • Lloji i mbrojtjes IPIP X8
 • Numri i shtytësve7
 • Përmasat 98 x 98 x 920 mm // 3 7/8 x 3 7/8 x 36 7/32 “
 • Pesha12 kg / 26.5 lbs
 • Gjatësia e kabllit22 m / 72 ft

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 4000 M”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE MURI LSV 5-225 COMFORT
ZMERILUESE MURI LSV 5-225 COMFORT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË RRETHORE KS-18-LTX-57
SHARRË RRETHORE KS-18-LTX-57
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER
VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI P 6000 INOX
POMPË UJI P 6000 INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE HE 20-600
AJËRNGROHËSE HE 20-600
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 4000 M
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 4000 M
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart