Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPË UJI P 4500 INOX

L17,900

POMPË UJI P 4500 INOX

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1300 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 4500 l / h / 1189 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 48 m / 157 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 8 m / 26 ft

SKU: 600965000 Tags: ,

L17,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POMPË UJI P 4500 INOX

POMPË UJI P 4500 INOX

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1300 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 4500 l / h / 1189 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 48 m / 157 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 8 m / 26 ft

Përshkrim

 • Për ujitje në kopsht dhe pompimin e ujërave nëntokësore, si dhe pompimin, pompimin bosh, qarkullimin e ujit të pastër
 • Motor kondensatori pa mirëmbajtje
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Sistem vulosës me cilësi të lartë për jetë të gjatë shërbimi
 • Strehim i qëndrueshëm i pompës prej çeliku inox
 • Hapni veçmas mbushjen e ujit për funksionimin e thjeshtë të pompës
 • Priza e kullimit të ujit (e lëvizshme pa mjete) për mbrojtje në rast acar
 • Këmbë të gomuara për funksionim me zhurmë të ulët dhe dridhje të ulët
 • Dorezë ergonomike për transport të rehatshëm
 • Për ujitje në kopsht me 1 deri në 3 spërkatës

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 1300 W
 • Shkalla maksimale e dorëzimit 4500 l / h / 1189 gal / h
 • Lartësia maksimale e dorëzimit 48 m / 157 ft
 • Presioni maksimal 4,8 bar / 70 psi
 • Lartësia maksimale e thithjes8 m / 26 ft
 • Porta thithëse1 “fije femërore
 • Fije femërore për shkarkimin e portit 1 “
 • Mbështetja e pompës Çelik inox
 • Lloji i mbrojtjes IPIP X4
 • Boshti i makinës Çelik inox
 • Numri i shtytësve1
 • Përmasat408 x 222 x 303 mm // 16 1/16 x 8 3/4 x 11 15/16 “
 • Pesha 10,6 kg / 23,4 lbs
 • Gjatësia e kabllit 1.5 m / 5 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 70 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 82.2 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K2.8 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Shirit nënshkrimi pëlhure

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPË UJI P 4500 INOX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q
VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NDRICUES PA 12 LED-USB
NDRICUES PA 12 LED-USB
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR COMBO 2.7.1 12 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 760
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 425 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart