Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR SB 18 L BL

L19,500

VIDIATOR SB 18 L BL

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 25 Nm / 221.3 in-lbs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 60 Nm / 531 në bs
Murator me shpime: 10 mm / 3/8 ”
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 32 mm / 1 1/4 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 550/0 – 1850 rpm

SKU: 602331890 Tags: ,

L19,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR SB 18 L BL

VIDIATOR SB 18 L BL

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 25 Nm / 221.3 in-lbs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 60 Nm / 531 në bs
Murator me shpime: 10 mm / 3/8 ”
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 32 mm / 1 1/4 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 550/0 – 1850 rpm

Përshkrim

 • Goditje pa furçë me çekan me dizajn jashtëzakonisht kompakt për aplikimin universal
 • Funksioni i shpimit të çekanit për shpime në muraturë
 • Dritë e integruar pune LED me funksion të dritës së natës për shkëlqim optimal në zonën e punës
 • Me fiksim të dobishëm të rripit dhe kutinë e bitit që mund të rregullohet në anën e djathtë ose të majtë
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Tensioni i baterisë18 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë25 Nm / 221,3 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë60 Nm / 531 në bs
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 5 Nm // 4,4 – 44,3 in-lbs
 • Masoneria me stërvitje 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë shpues 32 mm / 1 1/4 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 550/0 – 1850 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit 26000 bpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 1/16 – 0.51181 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1.4 kg / 3.1 l

Dridhje

 • Shpimi në metal3,1 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Betoni i shpimit me ndikim17.3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 89 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 100 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K5 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck pa çelës
 • pa paketim baterie, pa ngarkues
 • Lidhëse rripi dhe kutia e bitit
 • Vendosja e çështjes MetaLoc

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR SB 18 L BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 425 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 1100-125
ELEKTROGUR W 1100-125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË BANGO DS 150
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK
ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-L
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart