Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK

L27,900

VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 24 Nm / 212 in bs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 48 Nm / 425 in-
Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 ”
Druri i butë me stërvitje: 20 mm / 3/4 “

SKU: 602217500 Tags: ,

L27,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK

VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 24 Nm / 212 in bs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 48 Nm / 425 in-
Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 ”
Druri i butë me stërvitje: 20 mm / 3/4 ”

Përshkrim

 • Stërvitje / kaçavidë kompakte e lehtë me dizajn jashtëzakonisht kompakt për përdorim të gjithanshëm
 • Metabo Quick System: ndryshim i shpejtë i mbajtësit të bitëve dhe bitëve, për punë fleksibël
 • Spindle me gropë gjashtëkëndore për copa kaçavidë për të punuar pa bllokim
 • Dritë pune e integruar për të ndriçuar zonën e kontaktit
 • Lidhja e dobishme e rripit mund të fiksohet në anën e djathtë ose të majtë pa mjete
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 2 Ah
 • Çift rrotullues maksimal – i butë24 Nm / 212 në bs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë48 Nm / 425 in-
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 4,5 Nm // 4 – 40 in-lbs
 • Stërvitje Ø çelik 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë shpues 20 mm / 3/4 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 450/0 – 1600 rpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1 – 10 mm // 1/32 – 3/8 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1.4 kg / 3.1 l

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 70 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 81 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck me ndryshim të shpejtë
 • Karikues SC 30
 • Karikues SC 30
 • metaBOX 145
 • Grep rripi
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 2.0 Ah)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 3251
MATRAPIK KHE 3251
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX BS 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË ME DEPOZIT POSHT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK PRERËS PËR MELAMIN
VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart