Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI SB 12

L22,900

VIDIATOR ME BATERI SB 12

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë: 17 Nm / 150.5 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë: 40 Nm / 354 in bs
 • Murator me shpime: 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë me stërvitje: 18 mm / 23/32 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 360/0 – 1400 rpm
SKU: 601076500 Tags: ,

L22,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI SB 12

VIDIATOR ME BATERI SB 12

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë: 17 Nm / 150.5 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë: 40 Nm / 354 in bs
 • Murator me shpime: 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë me stërvitje: 18 mm / 23/32 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 360/0 – 1400 rpm

Përshkrim

 • Stërvitje me çekan pa tel, kompakt, me dizajn jashtëzakonisht kompakt për përdorim të gjithanshëm
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Funksioni i shpimit me çekan për shpime në muraturë
 • Dritë LED e integruar e punës me funksion të dritës së natës për shkëlqim optimal në zonën e punës
 • Me fiksim të dobishëm të rripit dhe kutinë e bitit që mund të rregullohet në anën e djathtë ose të majtë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë17 Nm / 150,5 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë 40 Nm / 354 in-
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 5 Nm // 4 – 44 in-lbs
 • Masoneria me stërvitje 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitje Ø çelik 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë shpues 18 mm / 23/32 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 360/0 – 1400 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit 21000 bpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 10 mm // 1/16 – 3/8 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1,1 kg / 2,4 lbs

Dridhje

 • Shpimi në metal2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Betoni i shpimit me ndikim13 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Kaçavidë pa ndikim2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 85 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 96 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck pa çelës
 • Karikues SC 30
 • metaBOX 118
 • Kapëse rripi dhe kutia e bitit
 • 2 paketa baterie Li-Power (12 V / 2.0 Ah)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI SB 12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX SB 12
VIDIATOR POWERMAXX SB 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME MAJA 32 COPË
KOMPLET ME MAJA 32 COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HAPËSE KANALESH MFE 65
HAPËSE KANALESH MFE 65
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË TAVOLINE TS 36-18 LTX
SHARRË TAVOLINE TS 36-18 LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI HWW 3500/25
POMPË PRESIONI HWW 3500/25
VIDIATOR ME BATERI SB 12
VIDIATOR ME BATERI SB 12
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart