Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRAPAN BE 850-2

L19,900

TRAPAN BE 850-2

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 850 W
Stërvitja Ø çeliku: 13/8 mm // 1/2 / 5/16 ”
Druri i butë me stërvitje: 40/25 mm // 1 9/16 / 1 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 1100/0 – 3100 rpm
Çift rrotullues maksimal: 36/14 Nm // 319/124 në bs

SKU: 600573000 Tags: ,

L19,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRAPAN BE 850-2

TRAPAN BE 850-2

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 850 W
Stërvitja Ø çeliku: 13/8 mm // 1/2 / 5/16 ”
Druri i butë me stërvitje: 40/25 mm // 1 9/16 / 1 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 1100/0 – 3100 rpm
Çift rrotullues maksimal: 36/14 Nm // 319/124 në bs

Përshkrim

 • Strehim i fortë ingranazhi i hedhur me vdesin të fortë për shpërndarje dhe qëndrueshmëri optimale të nxehtësisë
 • Ura rrotulluese e furçave të karbonit për performancë maksimale edhe në funksionimin në drejtim të akrepave të orës, p.sh. për heqjen e vidave kokëfortë
 • Vario (V) -Elektronikë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Thumbwheel për zgjedhjen e shpejtësisë
 • Kutia e shpejtësisë me dy shpejtësi
 • Motori Metabo Marathon me mbrojtje nga pluhuri i patentuar për jetë të gjatë shërbimi
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt duhet që stërvitja të ndalet papritur
 • Rotacioni përpara dhe i kundërt
 • Spindle me gropë gjashtëkëndore për copa kaçavidë për të punuar pa bllokim
 • Dorezoni me sipërfaqe të rrëshqitjes së butë
 • Lidhës topi mbrojtës kabllor për lirinë optimale të lëvizjes kur punoni

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar850 W
 • Fuqia e daljes490 W
 • Stërvitja Ø çeliku 13/8 mm // 1/2 / 5/16 “
 • Druri i butë shpues 40/25 mm // 1 9/16 / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 1100/0 – 3100 rpm
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar 640/1800 rpm
 • Ingranazhe2
 • Çift rrotullues maksimal 36/14 Nm // 319/124 in-lbs
 • Diametri i jakës 43 mm / 1 11/16 “
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 0.059 – 0.512 “
 • Spindle gisht me gropë gjashtëkëndor 6,35 mm / 1/4 “
 • Stërvitni fillin e gishtit1 / 2 “- 20 UNF
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.6 kg / 5.7 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Shpimi në metal4,2 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 85 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 96 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck ingranuar
 • Çelësi i Chuck
 • Doreza anësore

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRAPAN BE 850-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL
ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "POWER CUT"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGS 18 LTX 216
TRONKATRICE KGS 18 LTX 216
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË PËR ZMERILUESE BANGO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
lama-sharre-horizontale-dru-metale
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart