Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT

L48,500

SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1400 W
Goditje në punë: 0 – 2800 rpm
Goditja e tehut të sharrës: 32 mm / 1 1/4 “

SKU: 606178500 Tags: ,

L48,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT

SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1400 W
Goditje në punë: 0 – 2800 rpm
Goditja e tehut të sharrës: 32 mm / 1 1/4 ”

Përshkrim

 • Motor i fuqishëm 1,400 Watt me shpejtësi konstante të goditjes për aplikime shumë kërkuese
 • Goditje e lavjerrësit me 3 nivele të zgjedhshme për performancë optimale të sharrimit në çdo material
 • Metabo VibraTech (MVT): ekuilibër i integruar i peshës për të zvogëluar dridhjet
 • Strehim i fortë ingranazhi prej gize, i veshur për trajtim optimal
 • Metabo Quick për ndërrimin e tehut pa mjete
 • Tehu i sharrës rrotullohet me 180 ° për të punuar sipër sipër rehatshëm
 • Udhëzuesi i thellësisë mund të rregullohet pa mjete për përdorimin ideal të tehut të sharrës dhe aplikacione të ndryshme të tilla si prerjet e zhytjes
 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Fala Wave për punë me materiale që kërkojnë ritme të personalizuara të goditjes, të cilat mbeten pothuajse konstante nën ngarkesë
 • Kontroll maksimal me funksion të bllokimit të kontrollit të shpejtësisë c / w dhe rrotën e gishtit të madh për zgjedhjen e goditjes
 • Dritë LED e integruar e punës për ndriçim optimal të vijës prerëse
 • Ingranazhi i mbrojtur nga pluhuri dhe spërkatjet e ujit
 • Një gamë e gjerë përdorimesh falë diapazonit të përshtatur të sharrës Metabo

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1400 W
 • Fuqia e daljes600 W
 • Goditje në boshe 0 – 2800 rpm
 • Goditje e tehut të sharrës 32 mm / 1 1/4 “
 • Nivelet e goditjes së lavjerrësit3
 • Pesha (pa kabllo rryme) 4.6 kg
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 157 1/2 “

Dridhje

 • Pllaka të sharrimit 12,9 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 93 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 104 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Druri i tehut të sharrës
 • Metali i tehut të sharrës
 • Këllëf plastik

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUSE AJRI RETHORE DSX 150
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 65
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX
ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart