Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK

L42,500

VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 34 Nm / 301 in bs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 60 Nm / 531 në bs
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 38 mm / 1 1/2 “

SKU: 602104500 Tags: ,

L42,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK

VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 34 Nm / 301 in bs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 60 Nm / 531 në bs
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 38 mm / 1 1/2 ”

Përshkrim

 • Stërvitje / kaçavidë e fuqishme për aplikime të kërkuara
 • Metabo Quick System: ndryshim i shpejtë i mbajtësit të bitëve dhe bitëve, për punë fleksibël
 • Motor i fuqishëm me 4 pole Metabo për shpime të shpejtë dhe vidhosje me vidha
 • Spindle me gropë gjashtëkëndore për copa kaçavidë për të punuar pa bllokim
 • Dritë pune e integruar për të ndriçuar zonën e kontaktit
 • Lidhësi i dobishëm i rripit dhe mbajtësi i bitit mund të fiksohen në anën e djathtë ose të majtë
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 4 Ah
 • Çift rrotullues maksimal – i butë34 Nm / 301 in bs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë60 Nm / 531 në bs
 • Çift rrotullues i rregullueshëm 0,7 – 8 Nm // 6 – 71 in-lbs
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë shpues 38 mm / 1 1/2 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 450/0 – 1600 rpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 1/16 – 1/2 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1,8 kg / 4 lbs

Dridhje

 • Shpimi në metal2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Kaçavidë pa ndikim2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 73 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 84 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck me ndryshim të shpejtë
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 4.0 Ah)
 • Karikues ASC 55 “AIR COOL”
 • metaBOX 145
 • Mbajtës bit i ndryshimit të shpejtë
 • Lidhëse rripi dhe kutia e bitit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME SUPRINA KGT-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-254-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
disk-druri-cordless-cut-wood-classic
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPËSE PNEUMATIKE DKNG 40/50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart