Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12

L24,900

PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal: 115 Nm / 85 ft
 • Mbajtës bit: Pushim gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
SKU: 601114500 Tags: ,

L24,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12

PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal: 115 Nm / 85 ft
 • Mbajtës bit: Pushim gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)

Përshkrim

 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Çelës kompakt me ndikim pa tela për aplikime të vështira
 • Dritë e integruar e punës për ndriçimin e zonës së punës
 • Strehim i fortë ingranazhi i hedhur me vdesin të fortë për shpërndarje dhe qëndrueshmëri optimale të nxehtësisë
 • Lidhës i dobishëm i rripit, mund të rregullohet ose në anën e djathtë ose të majtë
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë 12 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 2 Ah
 • Maks. madhësia e vidhës M12
 • Maks. shpejtësia pa ngarkesë 0 – 2500 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit3500 bpm
 • Çift rrotullues maksimal115 Nm / 85 ft
 • Nivelet e shpejtësisë / çift rrotullues1
 • Mbajtës bitShtresë gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1,1 kg / 2,4 lbs

Dridhje

 • Vidhja me ndikim16.3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 95 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 105 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K5 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Grep rripi
 • metaBOX 118
 • 2 paketa baterie Li-Power (12 V / 2.0 Ah)
 • Karikues SC 30

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR VAKUMI INOX ASA-30-L-PC
ASPIRATOR VAKUMI INOX ASA-30-L-PC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12 BL
PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI P 9000 G
POMPË UJI P 9000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBEV 1100-2 S
TRAPAN SBEV 1300-2 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-L
PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12
PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart