Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR POWERMAXX BS 12 BL

L17,900

VIDIATOR POWERMAXX BS 12 BL

Tensioni i baterisë: 12 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 18 Nm / 159,3 in-lbs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 45 Nm / 398,3 in-lbs
Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 ”
Druri i butë me stërvitje: 25 mm / 1 “

SKU: 601038890 Tags: ,

L17,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR POWERMAXX BS 12 BL

VIDIATOR POWERMAXX BS 12 BL

Tensioni i baterisë: 12 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 18 Nm / 159,3 in-lbs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 45 Nm / 398,3 in-lbs
Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 ”
Druri i butë me stërvitje: 25 mm / 1 ”

Përshkrim

 • Stërvitje / kaçavidë pa furça me fuqi optimale për aplikime të kërkuara
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Dritë LED e integruar e punës me funksion të dritës së natës për shkëlqim optimal në zonën e punës
 • Lidhësi i dobishëm i rripit dhe mbajtësi i bitit mund të fiksohen në anën e djathtë ose të majtë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë18 Nm / 159,3 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë45 Nm / 398,3 in-lbs
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 5 Nm // 4,4 – 44,3 in-lbs
 • Stërvitje Ø çelik 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë – 25 mm / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 500/0 – 1650 rpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 10 mm // 1/16 – 3/8 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1 kg / 2.2 lbs

Dridhje

 • Shpimi në metal 2 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 72 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 83 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck pa çelës
 • pa paketim baterie, pa ngarkues
 • Kapëse rripi dhe kutia e bitit
 • Vendosja e çështjes MetaLoc

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: VIDIATOR POWERMAXX BS 12 BL

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR POWERMAXX BS 12 BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKESH DSSW 1690-3/4"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO DRURI 8 COPË
KOMPLET ME PUNTO DRURI 8 COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE RSEV 19-125 RT
ZMERILUESE RSEV 19-125 RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBEV 1300-2
TRAPAN SBEV 1300-2 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 BL
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart